Jump to content

Vazno pitanje za sve koji ne mogu na Evropu


Recommended Posts

Samo jedno pitanje : Da li vam je war.exe crackovan ili je originalan pa ubacujete CD ?? Posto sam primetio da u nekim igraonicama u kojima je originalan exe fajl nema problema, dok ja sa crackovanim exe-om ne mogu vec mesec 1/2 dana (na momente je moglo i to posle 5-10 pokusaja). To mi je jedina nada, iz ocaja [:(] , stvarno nisam pametan sta bi moglo biti ?!?!?

Ljudi molim vas nemojte brisati ili zakljucavati, stvarno mi je jako bitno posto imam igraonicu i zamislite igraonicu u kojoj mesec dana nema Warcrafta [:(][:(][:(][:(][:(] Hvala

Link to comment
Share on other sites

Postoji program daemon tools, koji simulira postojanje cd roma, u koji stavis neki image od wc3-a koji je tezhak nekoliko kilobajta, i tada ne moras da koristis cd u svom cd romu, a isto tako ne moras da crackujes wc3 da bi to funkcionisalo.

Evo ti linkovi:

Daemon Tools Download

War 3 ISO file

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

kod mene u igraonici demon toll i mini image savrseno rade pogledaj dali ti je demon toll stavljeno sve on meni je tako tj treba da svetli zeleno a ne crveno

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Skinu se ova dva fajla i prvo instaliras daemon i kada ga instaliras uradis sledece : U cosku odmah pored sata se pojavi ikonica koje se zove "virtual deamon maneger" desni klik misom pa selektujes misom opciju Virtual cd -> Device 0 -> Mounte image I onda izaberes faj ovaj drugi fajl koj si prethodno unzipovo !

GGNORE

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...