Jump to content

Recommended Posts

potpuno opravdano lockovan topic me je naveo da otvorim jedan novi... nadam se normalniji... i zato vas molim da budete civilizovani, jerbo bi ovo bio moj prvi topic ikada koji je lockovan :)

sc je igra istog proizvodjaca kao i wc3... sto se tice zvuka moglo bi se reci preteca... e sad... u sc-u baja SLEP igra igru vs najboljeg igraca svih vremena (koji u prva 3 minuta ima povez preko ociju)... game je neverovatan... posle mukotrpne igre boxer ipak dobija... ali sto se mene tice bad manner... ;)

e sad... posle ove price (vod postoji na netu... a imam ga i na gajbi...) zelim samo da kazem da je zvuk u blizzard-ovim igrama apsolutno savrsen... cak do te mere da covek moze da ga igra SLEP... u wc3 bi to islo malo teze zbog kripova, ali nije nemoguce... posto bi umesto overlorda slep covek mogao da koristi whispove umesto ociju... ovo jednostavno mora da se zna... a sto se tice igranja bez zvuka, lakse bi mi bilo bez tastature... for the last time i am the dread lord not the drag lord... ili vec tako nekako :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

bah, samo se setjam onog avi-a sto je napravio cool-no2, kada mk uletje u 2 tima gulova sa lvl 2 clap-om i onda se cuje ono famozno WOOHOOO iz fife 98(blur-song2), a gulovi na pola. Inace, uz war, volim da slusham sve sto ima brdo distorzije, nemozesh da razmishljash, ali je filing do jaja kad sastavljash lika sa zemljom [:D]

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Kako kad,kad sam igrao ozbiljno zvuk je uvek imao prednost,dok kod laddera uglavnom winamp....

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e sad jos zamisli da pravis head-shot iako je neko bacio flash... i to patkom bez zuma... boli te paja, ionako igras slep :)

btw. u tom vod-u boxer podize bazu i seli se po mapi, jer ga lik sabija... uz to mu scv-om voza linge, jer baja uvek radi attack u prazno... mislim da znate razlog :)

@vladica: mislim da imas link na sc delu foruma... da me ubijes ne mogu da se setim odakle sam ga skinuo... name: Friendly Game - vs leeminseok - hes BLIND.avi... ako nista drugo imas cd od mene kada se prvi put vidimo...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

eto toliko o tome vecina vas igra bez zvuka a zalili ste se sto vam se countrt igraci deru po sava centru dok igrate toliko o tome da je vazan zvuk za wc3

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

eto toliko o tome vecina vas igra bez zvuka a zalili ste se sto vam se countrt igraci deru po sava centru dok igrate toliko o tome da je vazan zvuk za wc3

pa cak i da ne treba zvuk, zar ne mislis da ti odvlaci paznju 5 idiot koji se deru kao da su osvojili wcg, a ne pistolj rundu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...