Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

otkako ih gledam njih sere i provlache se...

ustvari jednom nisu imali srece

to je bilo pre 2 god polufinale l`pul-celzi i u revanshu u 90 minutu gudjonsen iskosa sa 3 metra nekako masi gol a drogba i dzo kol cini mi se stoje na gol liniji i plachu sto je nisu ugurali..sve ostalo je talija onog coveka kojeg ce srati doveka. a valensija se sjebala jer je 15 min pre kraja vec pocela da igra na produzetke,jednostavno izgubili su se..a i povredio se 167 igrach u sezoni i onda aukurac. oba mecha im shtopera igra moreti koji je po difoltu levi bek.da je bar marcena igro..al ko ga jebe kad se tuko, i sto gruja kaze moralo je da im dodje glave kenjanje protiv intera..smor polufinale.navijam za bajern jer je najjadniji i najslabiji od svih..ako prodje milan naravno

Link to comment
Share on other sites

dace bog da se ponovi finale iz 2005-e

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jedino ako Pipo bude kapiten, da on digne trofej, drugachije ne moze [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

evo mojih prognoza...liverpul prolazi celzi...a manchester milan...i u finalu manchester dobija jednim golom razlike u regularnom toku...:)

i to nije samo zato sto manchester volim vise nego bilo koji klub na svetu...vec zato sto kidaju i u potpunosti su zasluzili i trofej lige sampiona i premier lige...

gibanica...to protiv lilla jeste bilo malo bzveze ali realno dobili su ih u obe tekme i ako ti mislis da zbog jednog gola koji mozda nisu zasluzili da osvoje ligu sampiona idi u manastir...:)

nego ko su prvi domacini...?...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

jebo mamu koji sam baxuz

odigram za 500 kinti na kvotu 2,vreme prvog gola 28+

27mi jebeni minut i Sedorf zakuca gol

sad se vec brinem da me neko prokleo jebote :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

generalno se shalim,mada me taj gol izuzetno nervira

nekako je ciganski i trulo..baash bi to ocekivo od milana,reala ili tako neke jadne ekipe..utom mi je i cudnije.ijos lesh to da uradi jedan od meni omiljenijih igraca manutda..kapiram da bi ih dobili i ovako i onako ali jbg..cisto da se ne zaboravi:)

a da osvoje moraju..ovo je poslednja lesova sezona igranja fudbala a covek puca od kreativnosti i namestanja golova..a i realno zasluzuju vise od sva 3 protivnika..i igraju najgotivnije

Link to comment
Share on other sites

taj fazon...

ali nikako mi nije jasno kako se ljudi tako lako naloze na taj milan ili koga vec...realno united je dobar cele sezone pa onda odigra jednu losiju tekmu protiv rome i svi odma...uuu bice zajebano roma je full ove sezone...i pljas...i onda milan posle niza ocajnih tekmi odiga jednu na nivou i to protiv bayerna koji ove sezone nije za komentarisanje...i sad su odjednom glavni favoriti za osvajanje lige sampiona...vi zaboravljate da odbrana milana ima zajedno 200

godina...i pored silnog njihovog kvaliteta jako su spori i bice im ogroman problem da cuvaju cristiana, rooney-a i sahu ako bude igrao a posebno prvu dvojicu...a sto se ozbiljnjih napadaca i veznjaka tice tu eventualno nesto mogu da urade kaka,pirlo ako bude slobodnjaka i sedorf...i to da je milan u stvarno losem periodu[mislim na owu godinu] govori podatak da se u startnoj postavi cesto nalaze igraci kao gurkuf,borielo i inzagi a gotovo stalno jankulovski i ambrosini...dok je united zbog niza povreda bio prinudjen na onakvu postavu...a jos posle prica ma milan je 20x jaci od rome nije to isto...pa ako je jaci zasto je onda ove sezone 2 puta izbubio a 2 puta remizirao sa istom ekipom[i onda sledi glup odgovor kako nisu imali motiva i tako]...i kako su to prosli celtic...pa kako su igrali u grupi...jednostavno nigde nisu bili ubedljivi i stvarno mi je tesko da poverujem da ta ekipa osvoji LS...

owo nije odgovor ni na ciji poseban post vec na opste varljivo misljenje ljudi sa kojima sam imao prilike da diskutujem o tome na owaj ili onaj nacin...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

A sta reci onda za Chelzi gde je kupljeno 100% igraca...

Inace mislim da Chelzi prolazi iako svim srcem navijam za Liverpool...

Jednostavno Chelzi je ove sezone kao Italijani na svetskom, provlace se al onako najgore

pa o tome ti pricam.

jebes te stvorene ekipe preko noci, to svako moze, zato priznajem murinja kao trenera, ali trenera porta, ne celzija. sve ostalo pada u vodu...

Link to comment
Share on other sites

Ma serete vi dosta :). Treba imati respect za trenera stvorene i kupljene ekipe u slucaju da postizu vrhunske rezultate.. Treba sve to ukomponovati. Naravno vishe respecta za onog ko napravi ekipu.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

taj fazon...

ali nikako mi nije jasno kako se ljudi tako lako naloze na taj milan ili koga vec...realno united je dobar cele sezone pa onda odigra jednu losiju tekmu protiv rome i svi odma...uuu bice zajebano roma je full ove sezone...i pljas...i onda milan posle niza ocajnih tekmi odiga jednu na nivou i to protiv bayerna koji ove sezone nije za komentarisanje...i sad su odjednom glavni favoriti za osvajanje lige sampiona...vi zaboravljate da odbrana milana ima zajedno 200

godina...i pored silnog njihovog kvaliteta jako su spori i bice im ogroman problem da cuvaju cristiana, rooney-a i sahu ako bude igrao a posebno prvu dvojicu...a sto se ozbiljnjih napadaca i veznjaka tice tu eventualno nesto mogu da urade kaka,pirlo ako bude slobodnjaka i sedorf...i to da je milan u stvarno losem periodu[mislim na owu godinu] govori podatak da se u startnoj postavi cesto nalaze igraci kao gurkuf,borielo i inzagi a gotovo stalno jankulovski i ambrosini...dok je united zbog niza povreda bio prinudjen na onakvu postavu...a jos posle prica ma milan je 20x jaci od rome nije to isto...pa ako je jaci zasto je onda ove sezone 2 puta izbubio a 2 puta remizirao sa istom ekipom[i onda sledi glup odgovor kako nisu imali motiva i tako]...i kako su to prosli celtic...pa kako su igrali u grupi...jednostavno nigde nisu bili ubedljivi i stvarno mi je tesko da poverujem da ta ekipa osvoji LS...

owo nije odgovor ni na ciji poseban post vec na opste varljivo misljenje ljudi sa kojima sam imao prilike da diskutujem o tome na owaj ili onaj nacin...

sve se slazem sa tobom sem dela gde kazes da su glavni favoriti za osvajanje lige sampiona...to ti je neko rekao ili da te lozi ili nema grama mozga...ja volim Milan,ali su oni ove godine najslabiji otkad ja znam za njih i otkad navijam za njih...i svim srcem cu biti da pobede Mancester muljavo onako kako oni umeju,ali jbg,bice tesko...i da,ne slazem se sto nipodastavas Inzagija...Pipo je jebeno najveci car na svetu,voleo bih da on daje sve golove za Milan i da ga gledam kako se raduje po ceo dan

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

inzagi...jbte ja sam mislio da njega i rodjena kewa ne moze da voli...:)

sto se tice milana nije to pojedinacno misljenje...jedno 70% ljudi[od kojih dobar deo provodi dan uz fudbal i kladjenje] sa kojima sam pricao cvrsto veruju da je milan u ovom trenutku jaca ekipa od uniteda...a pritom ni ne navijaju za njih...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Pricajte vi sta hocete, al milan je jesenas osetio tvrdo na Marakani :)))

Slabe su sanse milana protiv mancestera, pretpostavljam da ce poput nase repke u "najboljim" danima da probaju opstrukcijom igre da dodju do rezultata, al' tesko bogami. Vec vidim kako gatuzo otkida ronalda, nesta pegla runija... :P

fml

Link to comment
Share on other sites

runi ustaje zabada nestu...zabada sudiju...napusava sve redom i pali u svlacionicu...:)))

shoosh jeste da nema veze sa temom ali jel si nik uzeo iz filma sta mozes da uradis u denveru kad si mrtav...?...:) cisto me zanimalo vec duze vreme...

sto se opstrukcije igre tice tu su milan i juve najjaci...tako da se jako plasim da ovi opet ne zavrse sa 10 igraca tekmu...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Shto kaze Gruja, ko moze da ne gotivi Pipa, lik je jebeni car.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...