Jump to content

Moj AVI


Recommended Posts

Mene fim nije dojmio, ali mene nije ni jedan CS film dojmio :)

Kalasnjikov je glupa pesma za fim, ali zato se skida kapa za Muharema i "za vencanim stolom"

Par saveta : screenshotove radi u 1600*1200 sa ukljucenim max aa i af. Resize kasnije uradi tako sto ces slike importovati u virtual dub, potom odradi blagi sharpen i resize na neku standardniju video rezoluciju (720*576 za PAL).

Ovako dobijen fajl edituj u premijeru/vegasu.

Ja sad tebe da pitam : koliko si screenshotova radio za sekund. Ja muku mucim sad sa filmicem za neku igru na q2 engineu i jebe mi kevu jer nikako da dobijem smooth movement. Nije do kompa, q3 radi savrseno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mene fim nije dojmio, ali mene nije ni jedan CS film dojmio :)

Kalasnjikov je glupa pesma za fim, ali zato se skida kapa za Muharema i "za vencanim stolom"

Par saveta : screenshotove radi u 1600*1200 sa ukljucenim max aa i af. Resize kasnije uradi tako sto ces slike importovati u virtual dub, potom odradi blagi sharpen i resize na neku standardniju video rezoluciju (720*576 za PAL).

Ovako dobijen fajl edituj u premijeru/vegasu.

Ja sad tebe da pitam : koliko si screenshotova radio za sekund. Ja muku mucim sad sa filmicem za neku igru na q2 engineu i jebe mi kevu jer nikako da dobijem smooth movement. Nije do kompa, q3 radi savrseno.

Brate ti nisi skapirao zajebanciju , pesma "Kalsnjikov" je savrsena jer 90% fragova je iskljucivo sa AK-47

Aj daj mi ti bolji predlog, samo nemoj strane jer mi je pun k... njih .

Kao sto se da primetiti u avi-u ton i slika su sinhronizovani onoliko koliko dozvoljava moja sposobnost .

Sto se tice screenshotova svi filmovi pa tako i avi-i se rade u 24frema u sekudi (evropa) dok u americi sve se radi na 29,97frema u sec.

Jebiga pogresnom liku si se obratio za savet , ja nisam previse "vican" u ovom poslu.

Ovo je bio samo jedan amaterski pokusaj :))

Hmm, do sada je 50 ljudi skinulo avi a tek je pet sest sati na netu.

Koliko vidim to je za sad vise nego dobro.

Edited by cikaDrasko

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Brate cim vidim za vencanim stolom kapiram da je zajebancija.

Inace izlazni fps je 25/29.97

Mislio sam kolko ti je bacao slikica u demoavi komandi (tu se ni slucajno ne radi sa 25/29.97 - momci koji su radili getquaked3 su isli od 400 do cak 1000 slika za jedan sekund filma)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Brate cim vidim za vencanim stolom kapiram da je zajebancija.

Inace izlazni fps je 25/29.97

Mislio sam kolko ti je bacao slikica u demoavi komandi (tu se ni slucajno ne radi sa 25/29.97 - momci koji su radili getquaked3 su isli od 400 do cak 1000 slika za jedan sekund filma)

Aaaa, ma ja sam to radio direktno iz FRAPSA a posle sam sve to prebacio u adobe premiere i tamo se iscimo za resto...

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...