Jump to content

kombinacija


Gamessviv

Recommended Posts

frost mage buildovi

33 frost 19 fire

30 frost 21 arcane = za pvp must have

i dalje je za pvp imp counter spell nesto totalno neophodno

za pve 33 frost i 18 u fire ili neke varijacije tog tipa su vrlo lepe ... u fire idesh po master of elements

sto se tiche pvp buildova 30 fire 21 arcane je ubedljivo najbolji ali posto hocesh frost imash i frost ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

frost mage buildovi

33 frost 19 fire

30 frost 21 arcane = za pvp must have

i dalje je za pvp imp counter spell nesto totalno neophodno

za pve 33 frost i 18 u fire ili neke varijacije tog tipa su vrlo lepe ... u fire idesh po master of elements

sto se tiche pvp buildova 30 fire 21 arcane je ubedljivo najbolji ali posto hocesh frost imash i frost ;)

Sadness ti isprao mozak [:D][:D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

ja trenutno imam 42 poena u frostu 9 1 arcane :)

znaci full frost i u opste nije zajebancija

dusu dalo za grindovanje / lvlovanje i najbitnije pvp

a za end game ti je najbolje arcane / frost 30 /21

primer za lvlovanje /grindovanje i pvp critical pwnage(znaci frost nova /frostbite i radis frostbolt/coc = 2k instant dmg-a sa plavim itemima + ice barriera sa 30 sec cd-om sa kojom uvek imas + 850 hp-a i nikad ne umires :) ,mozes da pitas psy-a ovde kako ga pwnujem u pvp-u sa ovim stvarima [:)]

click

najbolji end game (mc,bwl,aq,)spec sa sto vise mane ,mana reg ,solo target dmg ,i tome slicno (ovo ti je spec gde postanes frostbolt bot ,gde pritiskas jedno dugde sve vreme i imas talente koji ti poboljsavaju tu radnju + ako si u alijansi bukvalno ti nikad ne nestane mane sa ovim specom)znaci samo cepas frostbolt i kad dobijes clearcasting arcane missiles

click

a ako hoces samo pvp da igras i ides na stamina /crit iteme onda ti je fire spec najbolji(u kome je samo bitno da ne ides na scorch spec koji je mnogo los veruj mi probao sam dosta puta ,znaci ovaj spec je rodjen za pvp dodjes nukujes nekog sa fireballom ,pom pyro ,blastwave ,pwnage za wow filmic i crknes :) znaci fire je samo za pvp ,sem naravno za full epic ljude koji mogu da se zajebavu sa ovim specom i u end game-u)

click

i evo primera jednog elemental speca ,koji je vise za zajebanciju da pravis film kako pawnujes u world pvp-u i jedan na jedan situacije nego sto je koristan za bilo sta drugo ,koji sam video iz jednog wow filma

znaci fazon je slican kao sa onim prvim frost specom sto sam gore stavio

ide se na frost nova /frostbite zaledjivanje i onda samo umesto frostbolta i coc(cone of cold) lupas fireball i fireblast/blastwave a posto imas imp zaledjivanje (permfrost) imas vremena da bacis i pyroblast (zamisli koji je to dmg kad imas 56+ sanse za crit kad je meta zaledjena ) a imas i talenat koji ti daje skoro 100% da da ti se ne prekida casting time

imas i ice block ako se sjebes pa ti pridje protivnik ,pa onda ice block ,pa sacekas cool down frost nove pa ga ponogo zaledis pa idemo critovi :) i cold snap koji resetuje cd-ove pa onda ponovo ako nije dovoljno da llegne :p

click

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

[:D]

igram maga vise od godinu dana :p

fali mi jos 6k za exalted ab i kupujem onaj staff i dobijam +300 na spell dmg \o/

i onda sam zavrsio guild quest da dobijem 300+na dmg :p ,koji sam dobio od jebenog gnoma !

(samo jos da nas horda pusti jedan jebeni av da pobedimo da uzmem imba wand i gg ,ali ne moraju da zamaraju nabovi

posto ih deremo 5-0 3-0 u abu/wsgu moraju da pobedjuju av [:)])

kako je pateticno da ti gnome kaze nesto sto moras da uradis

kao kada bi ti mrav naredio da radis sklekove [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...