Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

Lekshe, pocheo si da postujesh ko Bartuc, ne znam dal je on tebi maznuo acc, il ste sve ovo vreme vi jedna osoba :)

Uuuu... Pa netjemo da se vredjamo. :D

Ae da kazemo da je Zeka mocniji od Dzaje, pa da ne mogu da ga skinu. Shto barem jedna,dve grupe ne isposhtuju taj bojkot do kraja, oni koji su prvi i krenuli?

Pa i ti koji su prvi krenuli, krenuli su jer im je Cepter davao pare da skinu Tjurkovitja. ;)

Samo hotju da kazhem da prekid bojkota na jednu utakmicu (ako zaista tako bude), nije strashan kao shto nekome izgleda. A mozhe i da bude dobar potez. Diplomatija, dzha bu... Ako na pochetku sledetje sezone nastave da idu na tekme, a Zeka nastavi po starom... Ma ni onda nije smeshno, tuzhno je. :)

U ovoj zemlji niko vishe nema rech, i svi lazu. Ovo ne znachi da je Zvezda do jaja, a Partizan kurac, ista smo govna, nas ce opet neko da nakanta u CL, i ostacemo i bez Uefe, a vi ste tu negde..ceo fudbal se raspada.

Ma nema veze uopshte ovo sa tim 'ko je bolji'. Nema chak ni sa onim 'ko je manje losh'... :D

To da se fudbal raspada stoji. Ja svake godine odgledam derbije i za bar jedan mogu da kazhem 'u je ovo je najgori derbi ikada... valjda ne mozhe gore?'. I idioti me demantuju.

Partizan 13 - Posilipo 7

Fajnal for!!! :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol

ne mislim da je to shtela zbog Partizana,nego je shtela cisto da bi bila shtela

3 za 3,nema veze sa Partizanom

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iskreno se nadam da je zaista otisao... Plasim se da ovo nije igra da se otera Popovic, kako bi se Zeka uz pomoc svojih ljudi u skupstini vratio na velika vrata.

edit: Popovic na konferenciji za stampu rece kako ga ne bi cudilo da *neki ljudi* formalno podnesu ostavke kako bi kasnije zauzeli nova mesta u FK ili SD Partizan i tako i dalje vodili klub iz senke...

Edited by brank0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...