Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

sa ovakvim shutom btw, dobili bismo ekipu iz space jam-a.

tako nekako... shteta samo shto je olimpija vishe lichila na timove rura i b92 sa letoshnjeg basketa nego na space jam ekipu :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sva sreca pa sam ja igrao pre 2 leta

aludiras na to da si ti RUR Marko Milic a? :P

zaboravi, ja sam RURov najveci adut na sledecem mecu. djoker shto bi rekli. :)

[samo da se ovog puta organizuje kada budem bio u BGu

1 godina - more

2 godina - usa

3 godina - rur dobija :)]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Losha ti je hronologija, ali vazhno je da se trudish. ;)

shta je tu lose. :)

u mom recordu postoje dve prethodne godine i ova treca kada cemo da dobijem jer mene nemaju u scoutu. :)

i tako dalje... :)

elem, dakle ostale su jos dve utakmice. kapiram da cemo protiv PAOa da povratimo sve ovo shto smo dobili juce. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Herojskom sretjom shto ova utakmica nije imala takmicharski znachaj za PAO doshli smo do skoro rekordne 6. pobede. Mogli bismo bash i Unikahu da dobijemo.

niste li jednom imali skor 7-7? sto nije bilo dovoljno za dalji tok takmicenja? tada je spletom okolnosti (nesto slicno kao i sada) bilo 4-5 ekipa sa tim skorom, ali ste vi imali najvecu kos razliku u minusu...

Link to comment
Share on other sites

niste li jednom imali skor 7-7? sto nije bilo dovoljno za dalji tok takmicenja? tada je spletom okolnosti (nesto slicno kao i sada) bilo 4-5 ekipa sa tim skorom, ali ste vi imali najvecu kos razliku u minusu...

nismo.

verovatno mislis na onu pre 4 sezone ali tada nismo imali 7-7.

ili onu kada smo trebali da dobijemo jednu utakmicu kod kuce i da prodjemo ali smo ipak pokazali "skill" za neprolazenje dalje.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ili onu kada smo trebali da dobijemo jednu utakmicu kod kuce i da prodjemo ali smo ipak pokazali "skill" za neprolazenje dalje.

ah, da... "mi smo, kako da ti kazem burazeru, pokradeni jebi ga" tekma... lepe su to uspomene...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

u sluchaju pobeda unicaje i rome, opcije su sledece...

If Roma wins between 1 and 9 points, Cibona 5th , Partizan 6th , Roma 7th .

If Roma wins between 10 and 13 points, Cibona 5th , Roma 6th , Partizan 7th .

If Roma wins between 14 and 18 points, Roma 5th , Cibona 6th , Partizan 7th .

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

i tako prodjosmo...

ko zna shta bi bilo da vepar nije taktichki iznenadio uvodjenjem 1 borovnjaka u startnu postavu, a sve to u cilju da "chuva sancheza", kako je pogubljeni rekao posle tekme...

elem, izgubismo i moram primetiti da sam skroz razocharan nastupom ekipe dok je igrala pod pritiskom... najvishe me razocharao kecman, koji je uspeo da kao jedan od najstarijih u timu potpuno nestane, luka chak ni stadardno mala ochekivanja nije uspeo da ispuni, a i tepic je bio skoro skroz pogubljen...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

bio je i red da prodjemo nakon svih ovih godina.

sada Dule tek ima materijala da kuka. "znas ti bre Vladane koji je budzet jednog Zalgirisa?"

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ochekivano loshe otvaranje utakmice od strane Partizana, sretjom Unicaja je toliko psihichki nestabilna ekipa (shto i nije chudo kada se pogledaju njihovi rezultati ove sezone) da sa njima mozhemo komotno da igramo na mahove. Zapravo, da se nismo izretardirali par puta (katastrofalan shut na pochetku oba poluvremena i faulovi koje samo ljudi bez mozga mogu da naprave) dobili bismo ovo opushteno 10-15 razlike, a svaka ozbiljna ekipa bi nas uz toliko retardiranje dobila najmanje isto toliko.

Na finish utakmice je dosta uticao i rezultat Roma - Cibona u kojoj su (za divno chudo) i jedni i drugi dozvolili sebi ruski rulet, odnosno da zavise od nasheg rezultata. Elem, nashi su se malo opustili u poslednjem minutu poshto su umislili da su pobedili (a tu su pomogli i navijachi koji su bili na korak od terena spremni da proslave), gosti su morali da pobede, a onda sledi par interesantnih trenutaka.

Glup faul u pretposlednjem napadu Unikahe, dva promashena bacanja Tepitja i davanje shanse protivniku da izbori produzhetak trojkom, koju ovi naravno koriste.

Produzhetak je bio otaljavanje posla sa masovnim hepi endom, u kom je Caja pobedila i izborila plasman u top 16, mi smo izgubili i proshli dalje, Bodiroga je proshao dalje, a Cibona je ispala. O odsustvu zhelje za pobedom u produzhetku mozhda govori i chinjenica da je Bakitj shutnu na kosh (verovatno prvi put u godinu dana) u nashem poslednjem napadu i to za dva, a trebala nam je trojka i brz faul. Sa druge strane, mozhda je u produzhetku odluchila kolichina muda koju je postava Partizana bez 5 lichnih imala...

Atmosfera u Pioniru vetjim delom za 10, ali je bilo par ispada + je lik koji je preko razglasa vodio navijanje smorio za sve pare, a dozvolio je sebi i jedno 'pevajte mamu vam jebem'...

Nadam se da netjemo u Arenu za sledetji krug.

edit: Daleko od toga da mi nije drago shto je Bodiroga proshao, a Cibona ispala, ali ostaje gorak ukus zbog poraza. Bilo bi mi mnogo drazhe da smo pobedili.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

da, katastrofa...

inace stvarno 10ka za navijanje a to pevajte jebem vam mamu je trebalo da se masa razbudi :))

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

inace,koliko pratim Partizan ove sezone na mahove,Tepic je decko kojem ne bih dao da vodi igru Sloge iz Kraljeva a ne Partizana...juce ste jos imali i srecu da je ubacio one 2 trojke,obicno ne ucini ni toliko...svaki znacajniji presing na njemu dovodi do izgubljene lopte ili nekog njegovog NBA dodavanja koje zavrsi u autu,a u odbrani njegova licna uz faul su stalna pojava,zaista je sjajan :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa dobro.

ipak mu je ovo prva sezona u klubu gde ima vise jakih utakmica.

meni je uvek bilo vise retardirano to shto perovic kod guard-post bloka ne ume i dalje da iskoci i postavi se licem ka liniji zaustavi guarda i vrati se u odbranu.

on to radi na njemu svojstven nacin.

postavi se pod 45 stepeni, i ako je igrac iskusniji procice izmedju naseg guarda i njega ili ako nije samo ce nastaviti pravi i sudija ce svirati faul.

a to pokusavaju da ga nauce godinama.

Ja za Tepica ne brinem.

ako se pitate zasto, pa recimo da je Avdalovic koji je nula od talenta stigao do prvog pleja reprezentacije. a ne znam da li da se smejem ili placem kad se setim njegove prve i druge sezone.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Avdalovic je izmislio kosarku za Tepica,realno :)))

mada,mozda sam samo ljubomoran na Tepica zato sto je bio sa jednom dobrom cavom sa mog faxa,blah :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Avdalovic je izmislio kosarku za Tepica,realno :)))

mada,mozda sam samo ljubomoran na Tepica zato sto je bio sa jednom dobrom cavom sa mog faxa,blah :)))

e ako si sposoban da kazes da je Vule izmislio kosarku za bilo koga onda je to definitivno razlog :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...