Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po ko zna koji put se pokazalo da su govnari iz predgradja experti za kup takmicenja, dok play off nece osvojiti dok je sveta i veka.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Stvarno si formice ispao kreten sa tim postom..

Ljudi svake godine promene ceo tim, i opet jebu, budzet im je manji nego i nama i vama, a peru nas i vas redovno. Ne, dule nije hteo kup, nije ga ni Luka hteo na rodjendan, kao ni ostali.. A play off nece uzeti samo jer su i uticajno i novcano slabiji i od nas i od vas. Ja cu prvi da kazem da smo ih prosle godine izbacili na sudije, mada vi sigurno necete da priznate da vam sudije nisu pomogle u zadnja 2 plejofa (pre 2 god, ona druga tekma posle -36, kad su bile one 2 tehnicke, i od -6 ste dosli na +6, i prosle oni "incidenti").

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto govnari ali jbg,neuspeh boli

Stvarno si formice ispao kreten sa tim postom..

Ljudi svake godine promene ceo tim, i opet jebu, budzet im je manji nego i nama i vama, a peru nas i vas redovno. Ne, dule nije hteo kup, nije ga ni Luka hteo na rodjendan, kao ni ostali.. A play off nece uzeti samo jer su i uticajno i novcano slabiji i od nas i od vas. Ja cu prvi da kazem da smo ih prosle godine izbacili na sudije, mada vi sigurno necete da priznate da vam sudije nisu pomogle u zadnja 2 plejofa (pre 2 god, ona druga tekma posle -36, kad su bile one 2 tehnicke, i od -6 ste dosli na +6, i prosle oni "incidenti").

realno jesam.

to je vec vise stvar kompleksa...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

elem, mogli biste polako svi da uvedete u svoje rechnike pisanje jednog pojma...

evo shta kaze dragi google: Did you mean: playoff

a izgleda da nam definitivno nije dovoljan kompleks zagreba, red je imati makar dva... no dobro, tempira se forma za nashu ligu, stvaranje igracha kroz kup takmichenje je skup proces, mi vishe volimo da odradimo jedan dobar trening, itd. :D

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

herojski start u top16. jeste da nam je jedno 4-5 lopti na neverovatan nachin izashlo iz kosha, da je sudjenje bilo smeshno, da su oni (dobrim delom ljubaznoschu nashe jake odbrane) pogodili 7 od prvih 8 trojki, ali su zato i svi osim drobnjaka i recimo cummingsa i pomalo tepica odigrali uzasno...

highli, ima li nekih ekskluziva, da li luka planira da odigra jednu utakmicu kako valja u dresu partizana, ili je vec spreman za nba pa se shtedi?

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ide na leto kao shto sam kaze..valjda vam je sve jasno.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

stvarno neka mu je sa srecom :) a iz partizana (a i zvezde) cemo ga pamtiti po velikom broju tekmi koje je preuzeo i odluchio da sam prelomi i po sportskoj drskosti kakvu je malo koji igrach pokazao :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

btw koje to kvalitete luka moze da ponudi jednom nba timu, a da ne prodje kao ratko varda? pa luka je posle 4,5 godina kosarkaske retardacije i u zvezdi i u partizanu spao na to da bude "poor-man's" radmanovic

jos Radman sada protiv Cavaliersa izblokira LeBrona prilicno dobro... naterao je komentatore da pricaju o tome citavih 3 minuta igre i 2 timeouta.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...