Jump to content

Primetio sam da...


exile

Recommended Posts

Ja ne znam shta je sa vama ali ja igram MMOs PRVENSTVENO zbog PVPa...A IMO wow ima najbolje odradjen pvp od svih igara out there...

[roflmao]

Ovako ja ne vidim da cu ikada prestati da igram WoW....

So said many.

Pazi cak ni Dlaibor ovo ne bi rekao sto si ti reko :)

Btw pozdravi ga

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Killy veruj mi , tona ortaka su napravili pauzu do Expanzije pa se vracaju. Sigurno nije razlika ni na tvom serveru!!!!

sa warcraftom je bilo isto .. ja sam prestao da igram igru 1 mesec pre nego sto je expanzija izashla posle se josh vishe navukao ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

isto sranje imho znam dosta likova koji igraju wow danas i znam sta sve rade...

ja znam samo jednog koji igra eve .. tebe ...

to govori nesto ? ne

so gtfo ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja znam samo jednog koji igra eve .. tebe ...

to govori nesto ? ne

so gtfo ...

ovo si lupio i osto ziv.

Mislio sam da si malo bistriji od toga.

Btw ja isto igram, kao i mnogi ovde. Da ti ne nabrajam koliko ukupno ima na serveru eve-a, istovremeno, nepodeljeno.

Link to comment
Share on other sites

ovo si lupio i osto ziv.

Mislio sam da si malo bistriji od toga.

Btw ja isto igram, kao i mnogi ovde. Da ti ne nabrajam koliko ukupno ima na serveru eve-a, istovremeno, nepodeljeno.

blablabla ... nisi shvatio poentu posta .. on je sarkastichan .. rekao sam iako znam samo njega da igra eve to ne znachi da sam u pravu i 100 % sam siguran da nisam upravu ... ali sarkazam se ne isplati ovde ...

nebi ni postovao ovo nego me je iznerviralo sto sada on dolazi na wow forum da shiri hejt a pre pola godine sam citao njegove rasprave o eve sa wow idiotima na drugom forumu kojima je govorio bezite idioti na wow forum pa tamo serite a sada je on doshao ovde pa radi isto ... malo me iritira . Ali nista preterano :)

w/e

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

word ^ :)

i tisina dok vas peremo u ab-u :)

i reci hordasima da nas brze pustaju da pobedjujemo da dobijem exalted :p

ubacio sam u method ,sakalov ,team i pwanujemo svaki ab pobeda ,za 6 dana 2 poraza pwnage ::p

nemoj sad' da postujem sliku upravo zavrshenog ab-a.izgubili ste od pugova 2000-1000,i 1ms je falio da imamo 5 baza [;)]

Link to comment
Share on other sites

pa da ...

to se uvek desi kad se neko hvalo kao retard ,dobije pwn do dupetu :(

raspao se raid zbog te partije :(

i sad ovde moram sam u wsg-u da trpim ovog idiota kako me shokuje za 30k nature dmg-a svaki sec

NERF jebene shamane bre i njihovo frost shot /earth 1 shotovanje

ne znam vise ni sta pisem igram od 11 jutros ab-ove :(

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

trenutno izgledam kao tvoj avatar :)

a sutra ustajem u 8 a prethodna 3 dana spavam po 4h igram sve vreme ab :))

videcemo sutra ko ce da pawunje do uvece kad se ljudi naspavaju :) ,sem mene :(.

moram sto pre exalted ab da bi uzeo epic sholdere i staff ovi iz sir neo-vog guilda vrse pritisak na mene da moram da imam dobre iteme ako ocu u bwl :(

pa sam im objasnio da cu doci do epixa pvp-om :-)

tako da sam se lepo snasao da udjem u method team i respecovao za pvp i idemo

i kako volim humane zbog diplomatije znaci pre 3 dana sam poceo da igram ab od 0 reputacije sam dobio sad evo skoro revered imam

bio je jedan dan dupli honor/rep i uradio sam one kvestove ab sto daju imba repa ,hold 4 base i assalt svaku bazu i pobedjujemo sve partije sem izuzetaka kad ljudi pocinju ovako kasno da odlaze da spavaju i ne ulaze u ab nego afkuju u if-u :(

Link to comment
Share on other sites

sta igrash ti sada i gde igrash ... niej valjda onog tvoj warriora sto si mi rekao da je propao ? !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja znam samo jednog koji igra eve .. tebe ...

to govori nesto ? ne

so gtfo ...

to sto ti znas samo jednog koji igra eve nema nikakve veze niti je relevantno za diskusiju... ja sam wow igrao i odustao jako brzo jer ne volim da grindujem, mmorpg igre igram zbog pvp koju je tada u wowu bio cak vece sranje nego sada...

btw www.mmorpg.com pogledaj koji je najbolji mmorpg 3 zadnje godine and buy a clue. a sa gtfo lakse malo ne znamo se i obrati paznju na izrazavanje...

ja sam wow igrao tako da imam u potpunosti pravo da postujem ovde a i da nisam ovo nije samo vas forum.

psy ne znam na kojim forumima se kreces i sta tamo trazis/nalazis , ali veruj mi sumnjam da je bilo ko ovde u fazonu da trazi kurca...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ma pusti mene josh burazer poceo da zajebava,nece da igra pa moram ja sam,a pun mi je qrac vishe i ab-a i wsg-a i ostalih sranja.fali mi samo 11% za rank ali ne mogu ni da ne igram pa da stanem na 99% tako da se sve u svemu raspadam [:D] josh sam se posvadjao i sa devojkom i umesto da sam sa njom na moru,ja u ab-u [V]

a zamislite sa kakvim ja ludacima igram,nebitno 2 warlorda iz guilda se posvadjali jer jedan nije hteo da pusti drugom standing,ovaj izashao iz guilda,a ovaj drugi se toliko isparanoisao da ne spava uopshte,sinoc je celu noc na drugom akauntu gledao gde ima alijanse i celu noc gankujemo i korpskampujemo sve zivo shto daje honor

*edit @ zola prdish/kenjash/trazish kurca sve je to isto ako nemash shta pametno da kazesh bezi

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

ma pusti mene josh burazer poceo da zajebava,nece da igra pa moram ja sam,a pun mi je qrac vishe i ab-a i wsg-a i ostalih sranja.fali mi samo 11% za rank ali ne mogu ni da ne igram pa da stanem na 99% tako da se sve u svemu raspadam [:D] josh sam se posvadjao i sa devojkom i umesto da sam sa njom na moru,ja u ab-u [V]

a zamislite sa kakvim ja ludacima igram,nebitno 2 warlorda iz guilda se posvadjali jer jedan nije hteo da pusti drugom standing,ovaj izashao iz guilda,a ovaj drugi se toliko isparanoisao da ne spava uopshte,sinoc je celu noc na drugom akauntu gledao gde ima alijanse i celu noc gankujemo i korpskampujemo sve zivo shto daje honor

*edit @ zola prdish/kenjash/trazish kurca sve je to isto ako nemash shta pametno da kazesh bezi

sreca pa ti nisi kompetentan da odredis sta je pametno a sta ne, a bas bi voleo da vidim kako bi ti to mene oterao odavde ili odakle god...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

odavde ne mogu,naravno.

a vidim u fazonu si "ne znash me,nemoj da se zajebavash samnom".opako [;)]

ne mozes ni bilo gde drugo...

naravno, prvenstveno zato sto je to osnovna kultura, ni ja ne napusavam ljude koje ne znam tek tako bez obzira na uzrast ili bilo sta drugo...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ne mozes ni bilo gde drugo...

naravno, prvenstveno zato sto je to osnovna kultura, ni ja ne napusavam ljude koje ne znam tek tako bez obzira na uzrast ili bilo sta drugo...

najebacesh...

olololo [:D]

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

to sto ti znas samo jednog koji igra eve nema nikakve veze niti je relevantno za diskusiju... ja sam wow igrao i odustao jako brzo jer ne volim da grindujem, mmorpg igre igram zbog pvp koju je tada u wowu bio cak vece sranje nego sada...

btw www.mmorpg.com pogledaj koji je najbolji mmorpg 3 zadnje godine and buy a clue. a sa gtfo lakse malo ne znamo se i obrati paznju na izrazavanje...

ja sam wow igrao tako da imam u potpunosti pravo da postujem ovde a i da nisam ovo nije samo vas forum.

psy ne znam na kojim forumima se kreces i sta tamo trazis/nalazis , ali veruj mi sumnjam da je bilo ko ovde u fazonu da trazi kurca...

ne znamo se naravno ali me mnogo iritira sto radish isto sto su radili wowovci pre pola godine .. ok skapirali smo eve je bolji ali zasto to postujesh na wow forumu ... ne igrash igru vishe , nemash nista pametno vishe da kazesh , mozesh od sada samo da sirish h8 i spam ... tako da ono . Ja ti vishe necu odgovrati na provokatorske konstatacije .

Uostalom ovaj topic je napravljen kao zajebancija da se malo ljudi iscimaju pocnu da seru pa da se smejemo ... bar imam takav osecaj

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sta igrash ti sada i gde igrash ... niej valjda onog tvoj warriora sto si mi rekao da je propao ? !

igram maga novog na boulderfistu ,usao kod sir nea u guild ,gde me zajebavu da ne mogu da idem na raidove zbog itema i kao fazon dok ne nabavim +300 spell dmg-a ne mogu u bwl niti aq kad se otvori -.-

tako da sam se bacio na pvp da nabijem exlated da uzmem epixa malo pa da i ja mogu da se igram :-)

a tako me mrzi da idem u lowbie instance da mi se povrace ,nisam jos ni onyxia pre quest uradio koliko me mrzi :-)

ma pusti mene josh burazer poceo da zajebava,nece da igra pa moram ja sam,a pun mi je qrac vishe i ab-a i wsg-a i ostalih sranja.fali mi samo 11% za rank ali ne mogu ni da ne igram pa da stanem na 99% tako da se sve u svemu raspadam [:D] josh sam se posvadjao i sa devojkom i umesto da sam sa njom na moru,ja u ab-u [V]

a zamislite sa kakvim ja ludacima igram,nebitno 2 warlorda iz guilda se posvadjali jer jedan nije hteo da pusti drugom standing,ovaj izashao iz guilda,a ovaj drugi se toliko isparanoisao da ne spava uopshte,sinoc je celu noc na drugom akauntu gledao gde ima alijanse i celu noc gankujemo i korpskampujemo sve zivo shto daje honor

*edit @ zola prdish/kenjash/trazish kurca sve je to isto ako nemash shta pametno da kazesh bezi

brate r13 -> riba :) ,sta vise sad mozes i na 14. da ides :=)) ako ti quatro i kinez shaman daju standing kad oni dobiju 14

i da video sam sinoc da je retard izasao iz guilda vaseg ,ko ga jebe neka se tera ,uzme rank pa da proda taj acc ko sto svi kinezi rade

a video sam koliko je quatro poludeo :)))) sreo me u searing gorgu u 6 ujutr i usao na ali alta i pita me jel moze da se ubije 5x ROFL i dao sam ali ako i on meni da :))) tu si i bio

slobodno me ubijaj ako ti treba malo free honora ali u bg-ovima kad sam u pre made-u moram da pokusavam da te ubijam ne mogu da dozvolim da me kikuju zato necu da te ubijem a kad sam solo sign onda je nebitno :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...