Jump to content

Recommended Posts

i SeT sa Zeroxom i Vudumanom :)

ja, ti, voodoo, zaba, srle, vunda, MV :), imbagnoj, srle, miza, padash, proslo je mnogo gosua kroz skolu SeT-a :)

deadman je pravio 230 15 kad je to bilo 100 puta teze tako da me ne impresionira 300 100... mislim da bi govedo mogao to da uradi sad laganica

Zacard 150:6, Creo i Sase su imali po 110:5 fazon, Grubby 200:15, bilo je nerealnih accounta, i tad su svi gosui igrali ladder, sad je prvi neki ruski orc koji veze nema, gledam rep Becauseofyou vs njega, znaci strasno...oni u to vreme ne bi imali lvl 20...

omg zerox je ozbiljan [:D]

matori, koji ce tebi repovi hahaha :d

nisam igrao 3 godine :D a vidim taktike se promenile, svi igraju Orka na ladderu, tipa 90% partija mi je vs Orca sto me nevidjeno smara, i jednu u 10 partija neko igra da se potucemo kao ljudi, sve lame da raiderima i rusenjem baza, exp sa 800 towera sa upg koji ne mozes da srusis ni sa 100 pop meat wagona, znaci obrisao sam war posle 5 dana igranja, postala je debilna igrica...

~~

Link to comment
Share on other sites

da da, i grubby i tod i zacard su bili kidalice mada po meni najbolji igrac ikad je bio deadman.. kad je shurio na artificial- ili tako nesto niko nije mogao da ga dobije. bas sam tad gledao par njegovih repova sa ledera vs toda/grubbya, pisao po njima jedno 5-6 puta ;D

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

nisam igrao 3 godine :D a vidim taktike se promenile, svi igraju Orka na ladderu, tipa 90% partija mi je vs Orca sto me nevidjeno smara, i jednu u 10 partija neko igra da se potucemo kao ljudi, sve lame da raiderima i rusenjem baza, exp sa 800 towera sa upg koji ne mozes da srusis ni sa 100 pop meat wagona, znaci obrisao sam war posle 5 dana igranja, postala je debilna igrica...

ovo je preterano....ama bas...:))))......nije sve tako crno......

Edited by Lakis87
Link to comment
Share on other sites

da da, i grubby i tod i zacard su bili kidalice mada po meni najbolji igrac ikad je bio deadman.. kad je shurio na artificial- ili tako nesto niko nije mogao da ga dobije. bas sam tad gledao par njegovih repova sa ledera vs toda/grubbya, pisao po njima jedno 5-6 puta ;D

da Atrificial- je bio ludacki acc, mada na Aziji je uvek bilo najludjih accova. A i LastHopeOfHuman je bio acc nerealan, valjda je HeMaN to bio :)

nisam igrao 3 godine :D a vidim taktike se promenile, svi igraju Orka na ladderu, tipa 90% partija mi je vs Orca sto me nevidjeno smara, i jednu u 10 partija neko igra da se potucemo kao ljudi, sve lame da raiderima i rusenjem baza, exp sa 800 towera sa upg koji ne mozes da srusis ni sa 100 pop meat wagona, znaci obrisao sam war posle 5 dana igranja, postala je debilna igrica...

ovo je preterano....ama bas...:))))......nije sve tako crno......

Meni se ovo desavalo na ladderu uglavnom, a kad promenim rasu, dodje mi Human :))) ali listom svi igraju lame i hu i orc, keve mi, nisam preuvelicao nista. Cak mi je i 1 elf isao BM i dryade samo sa 8 APova u bazi i 8 na expu koji nisam mogao da sprecim i kad je dobio lvl6 samo uletao u bazu i gruvao Stampede da mi rusi i invul pot i tp...

~~

Link to comment
Share on other sites

brate ako on ima toliko apova, expo i jedinice ce mu kasniti do jaja :D Sta ti radis za to vreme ? :D

failuje

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...