Jump to content

Recommended Posts

Jedan elve mirror, ako odgledate rep bacite neki koment... :)

Hehe do jaja, konacno neki normalan komentar na svoju partiju, bez onih lozenja tipa "omfg must see what a game" ... (sto bih i ja napisao :P) [8D]

... ko hoce nek izvoli da ga skine, pa ako ga ne boli k.... da baci komentar [:D] [:D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Jedan elve mirror, ako odgledate rep bacite neki koment... :)

http://rapidshare.com/files/131555590/mask...nbarfs.w3g.html

Evo posto sam odgledo replay da postujem comment. Ne volim da gledam elf vs. elf partije u sustini ali do jaja mi se svidela pegla na sredini sa samaranjem drveca itd... Da je talon elf imao expanziju na kraju i da je dodao malo archera ili balista uz drvece mislim da bi dobio opusteno (da baba ima pendrek bila bi deda). Dobra partija u sustini.

Edited by Mapko(Cp6uja)
Link to comment
Share on other sites

Hehe do jaja, konacno neki normalan komentar na svoju partiju, bez onih lozenja tipa "omfg must see what a game" ... (sto bih i ja napisao :P) [8D]

... ko hoce nek izvoli da ga skine, pa ako ga ne boli k.... da baci komentar [:D] [:D]

Ladno.... Real lifer ....

Link to comment
Share on other sites

Ladno.... Real lifer ....

Ma ko si bre ti Sexy??? Sta oces koji kurac ... [}:)] ... jesam ti se ja nekad zamerio??? ... ti si koliko znam iz Turije?? [:(!]

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Ma ko si bre ti Sexy??? Sta oces koji kurac ... [}:)] ... jesam ti se ja nekad zamerio??? ... ti si koliko znam iz Turije?? [:(!]

Videces ko sam kada dodjem na tour u Bg,mislis da si neki igrac,neces da odgovoris na wisper i te fore,nafurani nolifer [:X] ,samo se pojavi na nekm touru,izbosce te nozem ruski kasapin Vale [:(!] !

Link to comment
Share on other sites

Videces ko sam kada dodjem na tour u Bg,mislis da si neki igrac,neces da odgovoris na wisper i te fore,nafurani nolifer [:X] ,samo se pojavi na nekm touru,izbosce te nozem ruski kasapin Vale [:(!] !

ae bas da vidim i to majmune !!! [b)]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...