Jump to content

Recommended Posts

Cemu toliki hejt? :(

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Realno, ghost picka, kad ga budem upoznao prebicu ga!

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Voleo bi da se sretnemo u nekoj igraonici da razmenimo par postova uzivo. Znaci sednemo ulogujemo se i popricamo.

Inace profi su tako sto im mama i tata daju pare da igraju igrice lol. Kad budete uzimali pare od igranja onda mozete sebe da zovete profi itd. a do tada ste samo na ovom forumu neko i nesto jer je forum vas pa vam se moze.

Svaka budala moze da bude dobar gejmer ako vezba tako da stisajte se malo i upisite neku skolu i procitajte neku knjigu pa cete manje mrzeti druge na forumima. Ovo se odnosi na Zabu i onog master minda sto piskara ovde kojekakve budalastine.

Edited by Mapko(Cp6uja)
Link to comment
Share on other sites

Voleo bi da se sretnemo u nekoj igraonici da razmenimo par postova uzivo. Znaci sednemo ulogujemo se i popricamo.

Inace profi su tako sto im mama i tata daju pare da igraju igrice lol. Kad budete uzimali pare od igranja onda mozete sebe da zovete profi itd. a do tada ste samo na ovom forumu neko i nesto jer je forum vas pa vam se moze.

Svaka budala moze da bude dobar gejmer ako vezba tako da stisajte se malo i upisite neku skolu i procitajte neku knjigu pa cete manje mrzeti druge na forumima. Ovo se odnosi na Zabu i onog master minda sto piskara ovde kojekakve budalastine.

Realno ja sam ti jednim postom rekao ono sto su ti svi na forumu pokushavali reci na blazhi nachin kroz 5-6 postova,mogu se kladit u zhivot da sam barem 5 puta obrazovaniji od tebe i dodjem za vikend na ovaj forum da vidim sta se novo dogadja i vidim tebe kako seresh o balansu i kachis neke gluposti od repova ko da si ti izmislio igru.

Bottom line:Glup si.

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

dodjem za vikend na ovaj forum da vidim sta se novo dogadja

Da imash 2 grama mozga iz ove rechenice bi skapirao da sam neaktivan vec dugo.

Takodje i hvala,a sada imaj makar toliko dostojanstva da ispostujes sopstvenu rech i nestani sa foruma.

ajde plz.

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Govedo ti tisina, a ti marko koj kurac se tripujes? Sta sam ja to tebi rekao i po cemu se ja ponasam kao pro i zasto bih zeleo da budem pro ili stagod, niti me to zanima. Ja ghosta znam mnogo dugo, tacnije od kad sam poceo da se igram wc3 a ko nije shvatio ono je bio sarkazam (moj prethodni post). JA NI JEDAN POST tebe nisam napao niti se izdrkavao osim komentara koji sam vec spomenuo, a to ti je isto rekao i mastermind, tako da ono, jesi glup ili ne znas da citas izmedju redova. A da, ti si jedini koji ovde preti i puca po netu, ubices neduzne ljude nekim rikosetom.

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...