Jump to content

Recommended Posts

Otkrio si toplu vodu care !!!111Ako grinder iz ovog repa ne nauci kako da igra vs elfa onda stvarno ne znam !11

Pretpostavljam da si ironican ali nema veze boli me kara bas.

Nisam to okacio da bi Grinder naucio da igra nego da, mozda, sagleda dobijanje elfa iz drugog ugla. To je sve.

Edited by Mapko(Cp6uja)
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ovo je moj poslednji post na ovoj temi i ujedno i poslednji moj rep koji sam ovde promovisao. Svaka cast onima koji su izvukli neke pouke iz ovog repa (npr. pametni (prepametni cule) i mozda jos neko.

p.s. Cule legendo skapiro sam tvoju pamet prvi put kad sam odigro sa tobom partiju, btw moj aka je wd-40. cok i plejingamo at ovih dana 100%

p.p.s. Svim ostalim "srpskim gosuima" bih hteo da porucim: stvarna pamet i shvatanje ove igre > glupo kliktanje. To je sve. GL HF ALL.

necu prokomentarisati, jer bi to znachilo pochetak prozivke, a owo nije topic za to^^

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao partiju, al brate mnogo se tripujes, sta god ti neko kaze ti odma dizes paniku. Dobio si elfa, svaka cast, postujes rep i cekas komentare ako te zanimaju, a isto tako ne mozes da prosipas pricu 'ovako se dobija elf bez expa' kad (pretpostavljam) i ti i on igrate na mnogo slabijem 'nivou' igre. Ovo je post bez hejta [8)]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...