Jump to content

Recommended Posts

Mozda sam ja retardiran a mozda i ne ali mi stvarno nije jasan jedan covek u ovom svetu wc3 a to je onaj Voodoo man ili kako vec naziva sebe.Slusaj smrdo mala moli boga da na sledecem turniru kada bude bio u wc3 da te ne sretnem negde uz put razbicu ti glavu na 3 dela budi uveren u to, sada nisi bio u Vrbasu ali nacu te ja negde.P.S Ovo nije pretnja ovo je obecanje a ja obecanja uvek ispunjavam...

Ko si ti? I kakve ja veze keve ti imam sa tobom? Napravi ti sledeci tur, ja cu doci. Mozhesh da me nadjesh u Metro-u tu visim ponekad. Inache ovim postom si dokazao svoj retardizam.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Nikom se ja ne prectavljam a narocito ne tebi [8D]

Samo se ti se prectavljaj...

Ne lozhi se.

Inache, dobra partija Zhabrade... Morao sam da skinem prvi 1v1 rep posle 100 godina, kad na Replayersu ima 9.50 posle 50 voteova. Bash dobra partija.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Prectavljam-predstavljm-pretstavljam?Jel to bese jednacenje suglasnika po mestu tvorbe ili sta vec :D.Ae mlo da ponovimo

k-g, z-s, d-t, b-p.... kada se nadje jedan suglasnik pored drugog razlicit po mestu tvorbe onda on prelazi( ovaj prvi) u svog para navedenog i prethodnoj recenici, valjda tako nesto:D.Teorema skole bila ko zna zna, ko ne zna 2, molim i dovidjenja.

Link to comment
Share on other sites

Po zvuchnosti, ali ok, naveo si promene iz tog jednachenja, ali si pomeshao imena i menja se kada se nadju jedan pored drugog suglasnici iste zvuchnosti. Ali, dovoljno blizu [:)]

Da da tako nesto... bilo je to davno pa sam zaboravio, ali znam sva pravila kako se koriste, a slabije znam imena( glupa imena).Zavrsimo sa ovim!

Link to comment
Share on other sites

Po zvuchnosti, ali ok, naveo si promene iz tog jednachenja, ali si pomeshao imena i menja se kada se nadju jedan pored drugog suglasnici iste zvuchnosti. Ali, dovoljno blizu [:)]

Ako padnem iz srpskog zovem tebe pcelice majo

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Ko si ti? I kakve ja veze keve ti imam sa tobom? Napravi ti sledeci tur, ja cu doci. Mozhesh da me nadjesh u Metro-u tu visim ponekad. Inache ovim postom si dokazao svoj retardizam.

Buraz ja sam od Bg-a 120 km ali kada budem dolazio nece biti to za dzabe jer cemo se upoznamo jako dobro. A ovo za"retardizam" to cu da ti licno daokazae da nije tacno jer od tebe nema veceg retarda... [:(!]

deda mraze?

Ako deda mraz za novu godinu slinavim klincima razbija glave onda sam to ja

Link to comment
Share on other sites

@valprax: Ja ne kapiram odakle ti mene znash kada te nisam upoznao ni na bnetu? Shto je najgore, ti mene prozivash na osnovu... hmmm... Chega? Smanji taj svoj halo efekat jer ako njime procenjujesh ljude, onda nisi malo retardiran, nego mnooogoo retardiran.

Takodje verujem da ti je Grinder idol i da si na osnovu neke njegove spike mozhda stekao neki utisak o meni ali to mozhesh da okachish machku o rep jer je Grinder ljut na mene (niti me zna neshto posebno) zato shto sam mu na ovom topiku rekao da sve repove prezentuje na isti nachin.

Edited by VoOdoO...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Buraz ja sam od Bg-a 120 km ali kada budem dolazio nece biti to za dzabe jer cemo se upoznamo jako dobro. A ovo za"retardizam" to cu da ti licno daokazae da nije tacno jer od tebe nema veceg retarda... [:(!]

pa daj kazi razlog zashto cesh da ga ''bijesh'' ili samo tripujesh zato shto ti dosadno ??

Link to comment
Share on other sites

Hahahah do jaja je topic postao! [:D]

1. imamo debatu par uciteljica srpskog jezika :)

2. fight club! ( samo bez Breda i Edvarda ) [8D]

3. poneki replay ...

Vale malo si kao preterao a? ... iskuliraj stvarno...

a ti Vudumane takodje da iskulirash posto se prepiresh sa mesarom koji svaki dan gleda meso, kosti, krv, iznutrice ... [:D]

... i nemoj nikad vise da si mi napisao da ga "duvam", reci mi to sledeci put u lice plx mans ok?

Ja za svakog od vas ( srle, zerox, zaba, govedo, ghost, hajli ... lupam) imam svoje misljenje, koji ti kurac imas da to osporavash kakvo god da je?

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Hahahah do jaja je topic postao! [:D]

1. imamo debatu par uciteljica srpskog jezika :)

2. fight club! ( samo bez Breda i Edvarda ) [8D]

3. poneki replay ...

Vale malo si kao preterao a? ... iskuliraj stvarno...

a ti Vudumane takodje da iskulirash posto se prepiresh sa mesarom koji svaki dan gleda meso, kosti, krv, iznutrice ... [:D]

... i nemoj nikad vise da si mi napisao da ga "duvam", reci mi to sledeci put u lice plx mans ok?

Ja za svakog od vas ( srle, zerox, zaba, govedo, ghost, hajli ... lupam) imam svoje misljenje, koji ti kurac imas da to osporavash kakvo god da je?

E do jaja [8D]

Link to comment
Share on other sites

@Grinder: Razmisli malo kakav si ti peder ispao pre nego shto mi sad ti bilo shta kazhesh? I okachi taj rep slobodno gde sam ti rekao "duvaj ga" , o veliki Grindere da vide ljudi u sushtini kakav si ti kurac ispao. I naravno da cu ti uvek reci sve shto mislim u facu.

Iskreno boli me paja za indijance kao shto je valprax i boli me uvo shto je mesar iz neke pichketine tamo. Ne bezhim od nikog, niti sam lud da pomislim da cu zbog nekog da prestanem da idem na turnire. Mene je on BEZ IKAKVOG RAZLOGA isprozivao preko foruma. I shta sad ja trebam da kazhem na sve to? Da se uplashim? Da ne dolazim na turnire? Takve debile preko neta svaki dan gledam, pun mi kurac njih.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

@Grinder: Razmisli malo kakav si ti peder ispao pre nego shto mi sad ti bilo shta kazhesh? I okachi taj rep slobodno gde sam ti rekao "duvaj ga" , o veliki Grindere da vide ljudi u sushtini kakav si ti kurac ispao. I naravno da cu ti uvek reci sve shto mislim u facu.

Iskreno boli me paja za indijance kao shto je valprax i boli me uvo shto je mesar iz neke pichketine tamo. Ne bezhim od nikog, niti sam lud da pomislim da cu zbog nekog da prestanem da idem na turnire. Mene je on BEZ IKAKVOG RAZLOGA isprozivao preko foruma. I shta sad ja trebam da kazhem na sve to? Da se uplashim? Da ne dolazim na turnire? Takve debile preko neta svaki dan gledam, pun mi kurac njih.

....

Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi iskulirajte vise sa tim pljuvanjem na netu, ako ocete da se pljujete imate private message pa se lepo dogovarajte, preskocite to na ovom topicu, iako smatram da je vudu u ovom slucaju u pravu jer kolko kapiram on ne zna o cemu se radi, a ti to nisi nigde naveo nego si krenuo da ga napusavas u par postova..

Zaobidjite ovaj forum bez ikakve lose namere obojci :/

Debilno je svadjati se na forumu gde kao svi citaju....

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

@Grinder: Razmisli malo kakav si ti peder ispao pre nego shto mi sad ti bilo shta kazhesh? I okachi taj rep slobodno gde sam ti rekao "duvaj ga" , o veliki Grindere da vide ljudi u sushtini kakav si ti kurac ispao. I naravno da cu ti uvek reci sve shto mislim u facu.

Iskreno boli me paja za indijance kao shto je valprax i boli me uvo shto je mesar iz neke pichketine tamo. Ne bezhim od nikog, niti sam lud da pomislim da cu zbog nekog da prestanem da idem na turnire. Mene je on BEZ IKAKVOG RAZLOGA isprozivao preko foruma. I shta sad ja trebam da kazhem na sve to? Da se uplashim? Da ne dolazim na turnire? Takve debile preko neta svaki dan gledam, pun mi kurac njih.

Necemo se vredjati...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...