Jump to content

WTB char on Laughing Skull


Dusan_k

Recommended Posts

neko je vec rekao da je malo glupo da neko kupuje gotovog lika 60. lvl

to jeste malo glupo posto npr ako ti kupujes lika to znaci da si ili pocetnik u wow-u ,a to znaci da bi ti lvlovanje mnogo znacilo da bi naucio igricu i naucio da igras svoju klasu ili koju vec hoces da igras ,

ili znaci da nemas vremana za lvlovanje ,a to sa druge strane opet znaci da i ako kupis lika neces imati puno vremena da ga igras i da onda nema potrebe da bacas pare da kupujes acc ako neces moci dosta da se igras

a i posto vec kazes da ti se igra rogue / hunter

to su dve klase koje se najlakse i najbrze lvl-upuju

otrpilike duplo lakse od svih ostalih klasa ,mada sve zavisi od igraca ali opet je dosta lakse .

i naravno uvek mozes sam da izlevelules svog lika ,ja npr mogu svaku klasu do 60og lvl-a da nabijem za 2 nedelje ,sto bi u najgorem slucaju tebi trebalo mozda 3-4 nedelje sto opet nije puno u odnosu na pare koje bi dao da kupujes acc

a i jos jedna stvar sad postoji character transfer tako da uvek mzoes nekog svog lika da prebacis tu gde hoces da se igras ili ne mora bas da kupujes lika na tom odredjenom serveru

Link to comment
Share on other sites

Shto se tiche kupovine vetj izlevelovanih charova.. jadno je ako ti je to prvi char, sada kada sam igrao na jedno 3 chara sa ortacima i izlevelovao ih na lv60, kada sam izlevelovao svog Priesta na 60 i imam 50+ ingame dana na njemu.. ne bi mi bila frka da kupim vetj gotov char. Nije to tako glupo pogotovo ako nemash mnogo vremena i zelish da preskochish lvl up.

Link to comment
Share on other sites

<-- Losmi tj njegov drug sto je postovao sa njegovog acc...

Ovako...imam lvl 60 full epic chara koji me je jako smorio...

Hteo bih da se prebacim na LS da bih mogao da se igram sa drustvom koje je pobeglo sa SM-a odavno...tj batalilo aly...

Moj problem je da mi je levelovanje toliki smor da ne zelim da lvlujem vise nijednog lika...i zato bih hteo da kupim gotovog lvl 60 chara na LS...

hmm Killy...oces ti da mi izlevelujes chara za 2 nedelje uz pristojnu nadoknadu ? :D

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...