Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

prichaju sad o mariusu niculaeu, rumunskom napadachu. ima 26 godina, oko 30 nastupa za rumunsku repku a igrao je za dinamo iz bukureshta, sporting, standard i mainz. levonog je, visok i ima jako dobru skok igru. ovako na papiru deluje sasvim solidno, no ostaje da vidimo shta ce od svega toga biti.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shto je dzabe i bogu je drago :) pricha se i o djurovskom koji bi trebao da ostane josh pola sezone ili celu sezonu u bezhaniji. kad bi josh uspeli da dovedemo beniteza ili salasa, kao i tog famoznog "levog beka iz santosa" ja bih bio zadovoljan. inache od tih najavljenih 3mil za pojachanja josh ni jedan euro nije potroshen, tako da ko zna shta ce piksi da nam priredi.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

"Marija" Djurovksi nam ne treba...on je jednom odbio Zvezdu,i nema razloga da ga mi dalje jurimo...MRS !

A sto se tice ostalih...manje vise,sve je to ok...mada bih vise voleo da dovedemo nekog kompletnog igraca,brzog,a ne nekog visokog,pa da pocnemo opet "zigic" taktiku da igramo...

ma videcemo...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vidi stvarno, izgubishe 0-1.. uzhas

btw

Taman kada se činilo da će prelazni rok za Crvenu zvezdu biti zatvoren dolaskom Bronovickog i Palasia, sa Marakane bi lako mogla da odjekne još jedna bomba!

Danijel Ljuboja, koji je tokom prelaznog roka nekoliko puta dovođen u vezu sa crveno-belima, u ozbiljnim je pregovorima sa čelnicima Zvezde o dolasku u Ljutice Bogdana!

Ljuboja je ugovorom vezan za Štutgart, međutim voljan je da Ljuboju proda ili pozajmi, te su obe opcije za crveno-bele otvorene. Odlaskom nekog od prvotimaca, na račun šampiona Srbije slila bi se dodatna količina novca, te bi Zvezda mogla čak i da otkupi ceo Ljubojin ugovor i dodatno pojača napad posle dolaska Salasa i Barkosa.

Nekadašnji reprezentativac Srbije izjasnio se veoma pozitivno o dolasku na Marakanu, te je transfer sve bliži realizaciji.

Link to comment
Share on other sites

pa jebo vas je purke par godina, sad je red na ljuboju [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

haha, koji ste moj prodavali purovica ako dovodite ljuboju? obojica su nule u napadu :)

lol jebote Dragane

zasto si postao toliki nub :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ljuboja za treće kolo Lige šampiona

Danijel Ljuboja, napadač koji je vezan ugovorom za nemački Štutgart, postigao je načelan dogovor sa čelnicima Crvene zvezde o prelasku na Marakanu.

Ljuboja je tokom leta pregovarao sa nekoliko klubova, najkonkretniji su bili madridski Atletiko i Napoli, ali se želje pomenutih klubova i zahtevi vrsnog napadača nisu poklopili.

Nekada redovan član svih reprezentativnih akcije Srbije, želi da narednu godinu odigra u jednoj od najjačih liga Evrope, međutim, ako ne uspe da dođe do ugovora koji želi, potpisaće za crveno-bele i zaigrati onda kada je i najpotrebnije - u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, kada je i najpotrebnije za Crvenu zvezdu.

znachi ne dolazi ;)

Link to comment
Share on other sites

wtf? jadni su obojica...

@hajli: rofl, koliko je golova dao partizanu ?

vishe nego shto su svi vashi slepci dali nama [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vishe nego shto su svi vashi slepci dali nama [:D]

pokushaj normalno da odgovorish na pitanje, do tada - zajebi ovo ;)

ne vidim zasto je Ljuboja svima jadan,ali dobro,vrsni poznavaoci

pa chekaj grujo, ljuboja je dobar igrach? ne kazhem da sam vrsni poznavaoc fudbala, ali imam pravo na svoje mishljenje, zar ne? ljuboja je po meni overrated prosechni shaban, koga gol moze samo da usere... i kapiram da jedino shto sada moze da uradi je da se vrati u nashe jadno prvenstvo i bude baja (mada i u to sumnjam)...

pa treba da potpise za zvezdu?

ne zajebavaj :) ja jeste da navijam za partizan, ali nikada u zhivotu nisam kenjao protiv zvezde bezveze, kao ovaj pera ovde koji jedva cheka da prikenja neshto ;P

Link to comment
Share on other sites

ja sam potpuno ozbiljan napisao to za zvezdu!

pa mislim, da vredi bar malo, mislis da ga ne bi uzeo neki iole normalniji klub iz zapadne evrope?

ne pricam o top3 ligama...

ja se isto slazem da ljuboja nije igrac, mislim, daleko od toga da nije imao trenutke (u strazburu je covek stvarno igrao) ali nije to dovoljno da bi se reklo da je igrac evropskog ranga.

da nema specificnu frizuru niko ne bi znao za njega!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...