Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

2-1 za Zvezdu...

Rutinska pobeda reklo bi se...Dobra igra,terenska nadmoc,i to smo uspeli 2 puna da krunisemo u 1. poluvremenu,i to oba puta Purovic...Gol smo primili u nadoknadi vremena,kada je pobednik vec bio odlucen...

Na tribini je bila malo slabije prikazana predstava nego obicno,ali nismo puno zaostajali...+ velika bakljada(zaista odlicna),pracena parolom - "Ti se bori - sever ce da gori".

Sve u svemu,lepo popodne na Marakani...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Тренер Црвене звезде Бошко Ђуровски, после победе над Апатинцима (2:1), био је љут на своје изабранике и предложио челницима шампиона да казне и играче и стручни штаб, али не због недисциплине на терену, већ услед индолентне и опуштене игре у другом полувремену.

- После непроспаване ноћи и одгледане утакмице остао сам при својој одлуци. Предложио сам председнику Звезде Драгану Стојковићу и генералном менаџеру Стевану Стојановићу да казне све, како играче, тако и стручни штаб. Нека то буде минимална новчана казна, чију висину ће они одредити - рекао је Ђуровски.

Млади стручњак Звезде хвали бравуре у првом полувремену, где су се виделе лепе акције и голови, али куди наставак који је протекао у страху од потенцијалног ремија...

- Недопустиво је да примимо гол у 90. минуту и да нас противник све време угрожава у финишу утакмице. Није ми јасно зашто од готовог праве вересију? Надам се да ће се сада, када ће добити по џепу, мало пробудити. Правимо тим за наредну сезону, а Европа такве грешке не прашта. Сетимо се само Либереца.

Занимљиво да је Ђуровски одлучио да казни себе и своје помоћнике иако они нису много шта одлучивали на терену.

- Ставио сам све у исти кош. Једноставно, желим да будемо сви заједно и у добру и злу. Нека буде колективна казна, да сви преузмемо одговорност - објаснио је Ђуровски.

Mozda je covek i u pravu...ne znam,nisam pametan...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

nemoj bre da ga teras,mozda me se seti ako treba da se objasnjava 4-4-2 formacija Tutoricu :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@lesinar

ne pricam ti ja o inovacijama i ostalim sranjima, vec o samom djurovskom kao treneru. to nam ne treba. covek je rodjen da bude maksimum asistent, ako ne onda prvi trener.

sa tim salom je pocelo na prvoj tekmi (normalno) samo da bi se uvuk'o navijacima u dupe, posto je nula od trenera, mora bar nekome da se svidi. sto i on sam zna....

jel si video kako ga je piksi 'oladio za ovo oko plata? mislis da bi bilo isto da je neki TRENER to predlozio da bi se odbilo?

Link to comment
Share on other sites

@lesinar

ne pricam ti ja o inovacijama i ostalim sranjima, vec o samom djurovskom kao treneru. to nam ne treba. covek je rodjen da bude maksimum asistent, ako ne onda prvi trener.

sa tim salom je pocelo na prvoj tekmi (normalno) samo da bi se uvuk'o navijacima u dupe, posto je nula od trenera, mora bar nekome da se svidi. sto i on sam zna....

jel si video kako ga je piksi 'oladio za ovo oko plata? mislis da bi bilo isto da je neki TRENER to predlozio da bi se odbilo?

Ma daj ko jos prica o bosku kao ozbiljnom treneru, on greje klupu do kraja sezone nekom ozbiljnijem treneru (nadam se) koji ce po xy put pokusati da nas(bezuspesno) uvede u LS. A na njegove cepuljsko promotivne akcije gledam sa simpatijama da se ne bi nervirao :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

pa nije poenta u tome da osvajamo titule zato shto su svi ostali (jeshic) gluplji i nesposobniji od nas :) ja stvarno ne vidim shta u zvezdi mozhe da se promeni u skorijoj buducnosti. grobari bar forsiraju mlade igrache i imaju koeficijent tako da ce u kvaliju za kup uefa imati opet smeh protivnike, dok mi realno mozhemo samo da sanjamo o ligi shampiona sa ovakvom igrom, ovakvom ekipom i ovakvim trenerom. kad bi sledece sezone uopshte i igrali evropu bilo bi dobro...

Link to comment
Share on other sites

dada..gistro..

on je doveden i da od scg napravi evropsku reprezentaciju vrednu paznje pa samo pukli od aserbaijana i izduvali za ep2004..kazem ti, s tim dzeparosem i titula je dosta..prodo 5 bruka vrednih igracha i kupio neke bulonzere za 100jura koje ko zna odakle je izvuko i koje neka mafija u dilu s njim gura..tipa georgijev,trisovic..jedino da se ucepi tom menadzeru koji nam je doveo kastilja..da nam dovede nekog neafirmisanog ekvadorskog napadacha koji zna da odmeni purketa i nesposobnog djokica

p.s. djokic je najbolji strelac nase lige :((

Link to comment
Share on other sites

Kako te nije sramota da za Stojkovica kazes da ima veze sa mafijom???

Pa on je covek posten 1000000%,mogu da dam ruku na to...

A sto se tice Trisovica,ja mislim da je on odlican igrac,mozda je trenutno u losoj formi,ali nadam se da ce isplivati...

A Georgijev takodje mislim da valja,ali da se NIKAKO nije uklopio u Zvezdi,i bolje bi mu bilo da sto pre ode...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

basta, trisovic, koroman, miladinovic sigurno mogu bolje samo nam je potreban trener koji ume to iz njih da izvuche. purovic i milijash su po meni sasvim solidni s'obzirom kolko su igrali do sad, burzanovic mi za sad deluje kao ok akvizicija. sve ostalo bih ja rasterao (htedoh da napishem prodao ali teshko da bi ih iko kupio), doveo kolarova i brdo nekih juzhnoamerikanaca :) kastiljo je u zvezdi na pozajmici, teoretski mozhe da ostane josh jednu sezonu mada je to malo verovatno. sve u svemu - tuga :)

Link to comment
Share on other sites

GEORGIJEV JE ODLICAN,IGRAO JE U ALAVESU,A DOVEDEN JE IZ SLAVIJE IZ SOFIJE,BELOSVETSKI KLUB,SKORO KO VOZDOVAC

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@lesinar- ma piksi je lopov kao i svi drugi u nasem fudbalu. nista se ne razlikuje od zeke..

@rev- miladinovica je ubio u pojam ljupko i ona dva zvezdina brodoloma, psv i zenit, kada se sve obrusilo na njega. covek jednostavno nije imao srece i puko je. jos uvek se nije oporavio od toga, gurnuli su ga u vatru i nije mogao da se snadje. nesto slicno se desilo bisevcu, samo gde je sada on? ipak je bolje prosao, tj prosao je uopste..

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

zvezda kao mancester :D

mislim da je onaj gol koromana prelomio utakmicu. najgore za ekipu koja vodi je da primi gol na kraju poluvremena. psihicki pada, tako da sam ocekivao da cemo pobediti. samo mi nije jasan bosko koji vadi burzu... definitivno covek ima pik na njega.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...