Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako pored Kupera uzmemo i ceo nov tim, onda da.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

gubimo titulu u poslednjem kolu, dok u finalu kupa gubimo na penale..

inace prica vezana za njega je da dovodi pod neverovatno visokim finansijskim uslovima svoje asistente, fizioterapeute i ostalo, kao i da ima svoje igrace... ne znam da li ce mu se neko mesati u posao, a ako ne bude onda bi i ja mogao da vodim zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

gubimo titulu u poslednjem kolu, dok u finalu kupa gubimo na penale..

inace prica vezana za njega je da dovodi pod neverovatno visokim finansijskim uslovima svoje asistente, fizioterapeute i ostalo, kao i da ima svoje igrace

Da, a mladjani klaudio lopez je jedan od njih :) samo nema zvezda para za to planinarenje :)

nadam se da ce da otera georgijeva

fml

Link to comment
Share on other sites

Ne ceo...ali 2-3 igraca ce sigurno dovesti...barem se nadam...

to je k'o da si rekao da je zemlja okrugla, tokom leta svaki tim dovede 2-3 igracha, al je problem shto nama treba barem 6 (golman, oba beka, shtoper, napadach + plejmejker)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

gubimo titulu u poslednjem kolu, dok u finalu kupa gubimo na penale..

inace prica vezana za njega je da dovodi pod neverovatno visokim finansijskim uslovima svoje asistente, fizioterapeute i ostalo, kao i da ima svoje igrace... ne znam da li ce mu se neko mesati u posao, a ako ne bude onda bi i ja mogao da vodim zvezdu.

WORD. on je jedini koji moze da izmalerise toliko... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

to je k'o da si rekao da je zemlja okrugla, tokom leta svaki tim dovede 2-3 igracha, al je problem shto nama treba barem 6 (golman, oba beka, shtoper, napadach + plejmejker)

Pa ne mislim 2-3 igraca iz nase lige,ili neke indijance kao sto uvek dovodimo...

Ipak sad on vodi glavnu rec...

Bice to sve dobro ja mislim...tesko da moze gore od ovoga...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne mora on da dodje u Zvezdu da bi uzeo pare,covek je igrao finale kupa uefa sa Majorkom(sa velicinama od igraca kao sto je Jovan Stankovic) i dva finala LS sa Valensijom,toliko o njemu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja bi jugovica namestio na klupu a kintu iskoristio za pojacanja

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

a Jugovic trenira za kikiriki

sumnjam da bi kostao milion po sezoni

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Bosko je pravi zvezdas,i zasluzuje da ostane...

Jeste steta sto ne dolazi "veciti gubitnik",ali ovako cemo bar nesto para ustedeti...

DUPLA KRUNA ALE !!!

i ja sam pravi zvezdas pa to ne znaci da treba budem trener :) bosko je realno tard koji ne zna da sastavi 2 recenice

fml

Link to comment
Share on other sites

Bosko je mene trenirao mesec dana,toliko o njegovom kvalitetu :))

Osecam da je trener ko kad sam ja otiso da igram za jedno selo iz okoline Vrsca i pre utakmice okupi nas veliki mag fudbala i kaze "golmane ti brani, odbrana vi udarajte, srednji red vi dodajte, a vi napadaci dajte golove" izvrnuo sam se od smeha, coveku bilo neprijatno :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

pa ono,trener je za drugu,trecu ligu realno(mada je prosle godine sa PSKom otisao nakon losih rezultata a nije imao los tim realno)

sve u svemu,jednom je on vodio tu neki seminar u Pancevu o 4-4-2 formaciji(posto u svim nizim ligama 99% ekipa igra 5-3-2 sa zadnjim(Nemci pre 30godina :)) ) a ja sam igrom slucaja bio jedan od igraca koji su prezentovali tu njegovu zamisao jer me je jedan moj bivsi trener(trener kojeg je Bosko menjao tih mesec dana kad me je trenirao) naucio vrhunski da se krecem u toj formaciji,hehehe,jebo mamu da valjam ista sad bi bio kod Boska u Zvezdi :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...