Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

urnisace nas danas bez Gaje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

upravo

brate.. ajd' da zakopamo ratnu sekiru vishe... ja nisam SRAO po topiku, samo sam rekao da smo vam blizhi, dok ste vi kenjali kako se partizan ceo zhivot provlachi, daje golove u +5 nadoknadi i iz nepostojecih penala... budimo realni ;) odgovori na ovaj post pa da batalimo ovo prepucavanje vishe ;)

Link to comment
Share on other sites

shto si nervozan draganche ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pusti prichu [:p]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislim da je dragance u pravu. ima vise postova. :D

danas - koliko sam "video i tjuo - kralj kung fua" - ovaj... praznik fudbala.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

brate.. ajd' da zakopamo ratnu sekiru vishe... ja nisam SRAO po topiku, samo sam rekao da smo vam blizhi, dok ste vi kenjali kako se partizan ceo zhivot provlachi, daje golove u +5 nadoknadi i iz nepostojecih penala... budimo realni ;) odgovori na ovaj post pa da batalimo ovo prepucavanje vishe ;)

slazem se, mislim za sekire :P

kontam da je klinacko prepucavanje, ali ne mozes da ne kazes da nije istina da dajete redovno golove u 90. i kusur minutu.

nego da zavrsimo, ruka ruci... :)

Link to comment
Share on other sites

Zashto iko od vas misli da je jedno prvensto 90tih bilo regularno? A zashto mislite da su ova sad regularna? :P

Lepo je rekao covek, do proshle godine nisi mogao da igrash barem protiv 8 timova iz lige. Tacno bi ti rekli jel treba da izgubish ili ne i kraj price.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ne pamtim posle koliko vremena sam propustio derbi, ni sam ne znam zasto. mozda zbog previse derbija u sezoni, tj zasicenja, ali jednostavno mi se nije islo.

danas sam skontao da je bolje gledati derbi uzivo, zato sto se ne obraca paznja previse na igru, vec se koncentrise na navijanje i sama dogadjanja oko terena. ovako moras da sedis ispred tv-a ili radija i nerviras se gledajuci strahotu. definitivno je to da treba zabraniti fudbal na ovim prostorima.

pored svega ovog treba reci da smo zasluzeno dobili i da jedva cekam finale i zurku sa slaninarima.

da im vratimo za ono ponizenje na marakani.

Link to comment
Share on other sites

ne pamtim posle koliko vremena sam propustio derbi, ni sam ne znam zasto. mozda zbog previse derbija u sezoni, tj zasicenja, ali jednostavno mi se nije islo.

danas sam skontao da je bolje gledati derbi uzivo, zato sto se ne obraca paznja previse na igru, vec se koncentrise na navijanje i sama dogadjanja oko terena. ovako moras da sedis ispred tv-a ili radija i nerviras se gledajuci strahotu. definitivno je to da treba zabraniti fudbal na ovim prostorima.

pored svega ovog treba reci da smo zasluzeno dobili i da jedva cekam finale i zurku sa slaninarima.

da im vratimo za ono ponizenje na marakani.

WORD sto se tice ovog za stadion...

A za Voshu,ja ne bih nista preudicirao,ali nadam se najboljem...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ocekujem sutrasnju izjavu FK Partizan...

CRVENOM KARTONU JE PRETHODIO AUT ZA PARTIZAN KOJI JE BIO 5 MINUTA PRE TOGA,ZBOG TOGA MI SMATRAMO DA SMO OSTECENI,JER DA JE SUDIJA SVIRAO AUT NE BI DOSLO DO TOGA.U TOM I TOM MINUTU NAS IGRAC JE PAO,POKUSAO DA SIMULIRA PENAL,PO PRAVILNIKU SE ZA TO DOBIJA ZUTI KARTON,A ON GA NIJE DOBIO.

a i da ne pricam da je ono bio cist penal nad Purovicem kad ga je Bajic povukao,ali sudija nije smeo da svira jednostavno penal,verovatno je mislio da je dovoljno sto je pokazao crveni karton...kako mrzim takve gluperde jebem im mater...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jedina svetla tacka je bio sut millijasa, derbi opet(i dalje) krs :(

vazno je da smo mi dobili

a vi grobari ne brinite, 10 godina proleti [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

najgore je sto toliko optimizma nakon onog derbija niko nije mogao da pretpostavi... :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...