Jump to content

Novi FotAW 2.02A


InaCCessible

Recommended Posts

Poslusao sam savete koji ste mi dali, napravio sam novi teren, napravio nove iteme, sredio bagove koje sam sam uocio, pa evo nove verzije.

Download

Isprobajte sve heroje, sve iteme, ako uocite bagove prijavite. Pa onda da cujem komentare i ocene za:

Teren, Heroje, Iteme, Magije, Multiboard, Kripove(pocetne i jace): od 1 do 10

Sta da izmenim, izbacim a sta da dodam da bi bilo bolje.

Pozz!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

uf matori ne znam odakle da pocnem [:D]

za pocetak thumbs up za trud ... ali

1) engleski ... ponekad sam imao utisak da je smotani koreanac pravio mapu .. znaci pise recimo gloves of attack a misli se na gloves of haste..

2)itemi i shopovi ....napisi lepo koji shop je za sta i na itemima sta daju ... u extended tooltipu ako ne znas gde to ide ...

3) creepovi ... imaju vrlo veliku tendenciju da se nagomilaju kasnije .. tj moji se kolju s njihovim oko kule i ostaju zivi archeri ... i tako se nakupi 10ak njih .. pa zbog toga jos 10ak meelee i 5-6 ranged .... nije fino

4)neutralni kripovi ... se a)ne stvaraju opet b) su preblizu pa kad napadnem slabije sastave me i jachi

5)nisam uspeo da probam vs human ... al heroji mi deluju previse imbalansirani ...

aj stacu ovde ... mada ima jos stvari koje su mi zapale za oko ...

moj iskren savet ti je da ovo stavis u recycle bin i sednes da razmislis kako na napravis novu mapu s brdo heroje i necim cega nema u doti [:D]

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo da ti se zahvalim sto si pogledao mapu, sto se engleskog tice nije problem to mogu brzo da prepravim (iskreno pre me je mrzelo da objasnjavam sta magija radi pa sam skarabudzio)... to sa gloves-om je banalna slucajna greska, dobro ovo sa neutralnim kripovima nisam primetio to cu lako sredtiti i ovo tzv. nagomilavanje. nego heroji su malo veci problem (njihova imena, imena magija, a i pravljenje trigger magija traje dugo i treba ih isprobati). Nego da te pitam kako ti se svidja teren, i sta da poboljsam? Ako imas neke ideje i ako hoces da pomognes ponudi se :). Trebalo bi kasnije i da je testiram u lanu neko vreme, ali nije to sada toliko bitno. I sta mislis da li da ubacim AI? I slobodno sve sto zapazis kazi. Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

definitivno se potrudi da ubacis AI ... mislim da bi vise ljudi imalo tako sanse da isproba mapu kako treba ...

teren mi deluje ok .. al opet .. nisam mogao vs human da igram.. ogromne su razlike ..

sredi ovim redom:

-tooltipove i slicno... jeste shugav posao al sedi dan dva i napisi lepo sta sta radi i kako se zove ...

-misc stvari tipa da se neutralni kripovi normalno respawnuju i da se tvoji ne gomilaju neprirodno.. i razdvoji spawn pointove neutralnih nekako da te ne siba crveni krip ako oces da bijes zeleni [:D]

-baci update ovde [:D]

za heroje manja frka trenutno .... treba da se proba vs AI ili u lanu da bi znao koji je stvarno imba a koji samo deluje tako

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...