Jump to content

Razgradnja sa zergovima


Recommended Posts

1. posaljes dronove...

2. pravis petu radilicu...

3. over na blizu stranu...

4. cekas 200 minerala...

5. pravis pool...

6. saljes jednu radilicu da scoutuje drugi spawn... (ako ga overom nisi nasao)...

7. pravis overa...

8. zavrsava se spawn... i scouting... radilica se vraca u bazu... ili si ga nasao ili je tamo gde ga nisi trazio :) 6 lingi... rally u bazu...

9. pogledaj pejinu signu...

10. gg

ne zezam te, tako to ja radim... kad eksperimentisem :)))

(taktiku ne preporucujem u mirroru... osim ako si hardcore, pa umesto overa dignes jos jednu radilicu i krenes da sunkenujes po njegovoj/njenoj!!! bazi... :)

inace 12 radilica pa hatch... lako cemo za extractor i pool :))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ja ti savetujem jedan Nexus posle toga obavezno pa malo s bacis na dragone i sve to posaljes u rush na zerga. I Zerg bude [gilja] [smoke]

ako p dize early exp... zerg dize 3 komada... mada dok te hico ne odvali ne vredi da se objasnjava... :)

na kraju mi kuca matori ne mozes ti imati mane koliko ja mogu da namasujem (misli se na templare vs linge&ultre fcourse)... mada ja i dalje upalim nekad early nexus... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ja ti savetujem jedan Nexus posle toga obavezno pa malo s bacis na dragone i sve to posaljes u rush na zerga. I Zerg bude [gilja] [smoke]

ma milose pokusavao si ti sve moguce taktike sa protossima protiv mene [:D][:D] ...polako jos imas da ucis [;)] ...

e pravim extractora zato sto uglavnom uvek idem na mass hidraliska...a tu protosi idu uvek gg [:)]

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

Živ je vratio sam se posle duge SC penzije od jedno 5-6 godina ponovo na stari dobri SC, jer nemam pare da upujem komp za potrebe novih unakaženih igara.

Aha, a znachi kada bi imao pare za novi komp, ipak bi ga qpio zarad tih istih, novih "unakazhenih" igara

Link to comment
Share on other sites

Tesko je pistai kako tacno da se razgradjujes ali sto se mene tice meni se jako svidja bratsunami razgradnja gde ides na 2 hech ali u bazi i jako brzo izvlacis lure plus mas zerglinga i pushujes!

brat tsunami je najveci kralj... njemu prolazi i spawning, pa evolution... upgrade-uje covek boli ga paja :))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

covek je sa 60 populacije i cini mi se 5 sunkena uspeo da se odbrani od 200/200 toss-a... upravo swarm - kuga... mozda je imao 3 ultraliska i 5 lurkera... ne vise...

p.s. zato je tsunami otisao u penziju kad je attila poceo da igra :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...