Jump to content

Repovi, verzije, mape...


Recommended Posts

Zanima me da li je moguće pogledati repove koji nisu snimljeni u verziji igre koju imam na ma

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni treba ona mapa Lost Temple al za 2v2 ...skido jebene mape za neki tamo jebeni turnir sa replaysa pa mi one bijahu corruptovane :( e sad dal mi neko mozre rec gde odose one moje stare standardne mape sto sam dobio sa warcraftom?I gde mogu nac taj lost temple i novi echo isles trazio sam preko google otvorio 12319851421 stranica nigde nema..thx

E da i jos nesto...kad loaduje partiju na bnettu na echo isles-u i terenasstand-u i lik odjednom izadje i ja sam lafo pobijedio ali kad odem da vidim skor ono ja izgubio...hack ili je to sto nemam najnoviju verziju Echi islesa?? O_o thx again...

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

E da i jos nesto...kad loaduje partiju na bnettu na echo isles-u i terenasstand-u i lik odjednom izadje i ja sam lafo pobijedio ali kad odem da vidim skor ono ja izgubio...hack ili je to sto nemam najnoviju verziju Echi islesa?? O_o thx again...

TT siromah, TT...

shto se tiche "standardnih" mapa koje su ti nestale iz direktorijuma, garant si ove izmenjene shto si kopirao u direktorijum WarcraftIII\Maps snimio pod istim imenom ko shto su bile one stare, pa su ti se overwriteovale :D

Link to comment
Share on other sites

E da i jos nesto...kad loaduje partiju na bnettu na echo isles-u i terenasstand-u i lik odjednom izadje i ja sam lafo pobijedio ali kad odem da vidim skor ono ja izgubio...hack ili je to sto nemam najnoviju verziju Echi islesa?? O_o thx again...

trebaju ti najnovije verzije mapa zbog toga ne mozes da ih igras

opusteno trenerka sa flekama od cvaraka(govedina)

Link to comment
Share on other sites

Meni treba ona mapa Lost Temple al za 2v2 ...skido jebene mape za neki tamo jebeni turnir sa replaysa pa mi one bijahu corruptovane :( e sad dal mi neko mozre rec gde odose one moje stare standardne mape sto sam dobio sa warcraftom?I gde mogu nac taj lost temple i novi echo isles trazio sam preko google otvorio 12319851421 stranica nigde nema..thx

E da i jos nesto...kad loaduje partiju na bnettu na echo isles-u i terenasstand-u i lik odjednom izadje i ja sam lafo pobijedio ali kad odem da vidim skor ono ja izgubio...hack ili je to sto nemam najnoviju verziju Echi islesa?? O_o thx again...

to kada udjes na bnetu 1v1 i odmah ti pise win a dobije luz, to znaci da nemas te mape, na xpamu je bila fora izbrises mape i onda samo tako nabijas winove [:D] skill [:p]

Link to comment
Share on other sites

jel moze pomoc trebaju mi mape:GNOOLWOOD neka nova jer na staroj nece da pusta rep.2echo isles i mislim da se mapa zove maelstorm to neam ako moze neko da napravi link da ih skinem posto nemogu da ih nadjem ni na www.wcreplays ni replayers a na googlu neka izdrkotina od mapa npr sivonjin zadah [V] tnx !!!

Link to comment
Share on other sites

e skinuo sam ono tvoje za maelstrom i pise sledece [grubbyVSlucifer] please make sure the map file maps\download\(4)maelstorm weg 2.4 w3x used bt the recorded game exists. tako i za ove ostale nece o5... sta da radim po bogu [|)]

Napravi folder Download u folderu Maps i iskorpiraj tu mapu u folder Download

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ej pa udjem na blizzardov bre sajt da nadjem a ono mi nude da dignem kredit da kupim kola komp tepihe itd... nema nista za mapu neki download i tako to bash jebeno aj nema,probao sam i na googlu i sto tako nesto neki modovi dota a mape ni od qrca T_T a samo mi pojasni kako na wcreplays da dodjem do mapa stalno mi je to otvoreno ali ne pise nigde maps samo forum,audio,artichles i replays .... [:(]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...