Jump to content

StarCraft na National Geographics-u


Recommended Posts

Bila emisija o zivotu progamer-a u kojoj je "glavni junak" bio Xellos. Najbolje od svega je shto sam video Vanilicu u delu kada su pricali o WCG-u i kako je Xellos osvojio 2004 i ispao u 2005 :)). Emisija je trajala dobrih sat, sat i po :).

Ostale Igre se igraju, StarCraft se gleda na NG-u.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pwned...

olololo...

kako sad vanilica da ne bude u sc-u na sc-u... covece ambasador dobre volje... mada kada ponovo pocnu da emituju opstanak bice tu jos nekih nasih igraca :))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Takodje i p0rno zvezda, kaskader i maneken u slobodno vreme.

neki cak smatraju da je jedini preziveli putnik posle udara aviona u WTC... i dok se to ostavlja masti na volju... balisticari su utvrdili da je sting licno pucao u kenedija i naneo mu smrtnu ranu... ako tome dodamo i da je njegov mrvljeni nokat na noznom palcu tajni sastojak koka kole dolazimo da toga da ce sting biti popularniji od tita, tesle i divca zajedno... sto se mene tice ostaje mi zadovoljstvo sto sam bio predsednik DJ klana u kome je igrao i ovaj momak ciji je IQ jos uvek nepoznat zbog toga sto ne postoje pitanja koja mere cetvorocifren iznos istog... gg no re...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...