Jump to content

Recommended Posts

Koje sve w3 televizije postoje, a da su dostupne svakome, ja znam za wtv, al dal neko zna nesto u vezi Giga tv, dosta cujem tu rec a ne znam kako namestit, gde skinut... i dal neko zna kako biti "caster" za te televizije [:p] pretpostavljam da me neki nece nista skontat [:p]

btw ae ljudi zivnite sa pricom vec 3 dana nema novog posta [:0]

Edited by Bullseye_So
Link to comment
Share on other sites

giga se placa, tako da kapiram da te to ne zanima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

giga se placa, tako da kapiram da te to ne zanima

ok hvala, to je sve sto sam hteo da znam, da li ima jos neka w3 televizija dostupna svakome, za DZ ? a sto se tice ovog stream-a jel neko zna nesto o tome? mislim kada obsujem nekada ove igrace sto igraju CB EC 1v1 kada se kreira igra uvek se pre starta ceka neki lik koji je "streamer" za waaaagh tv, jel zna neko nesh oko toga, il cu morat trazit objasnjenje nedje drugde [:p]

Link to comment
Share on other sites

ok hvala, to je sve sto sam hteo da znam, da li ima jos neka w3 televizija dostupna svakome, za DZ ? a sto se tice ovog stream-a jel neko zna nesto o tome? mislim kada obsujem nekada ove igrace sto igraju CB EC 1v1 kada se kreira igra uvek se pre starta ceka neki lik koji je "streamer" za waaaagh tv, jel zna neko nesh oko toga, il cu morat trazit objasnjenje nedje drugde  [:p]

Da nebi mozda ti da budesh taj "streamer" ?

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

placa se stream preko neta, a za tu astru ti treba digitalna satelitska sa onim rotorom, da je namestish [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

GIGU imash i na ASTRI (19.2E), pa ako imash satelitsku, mozhesh je tu gledati. Inache se ne placa. Frekvencija : 12460000; Polarization : horislontal; symbol rate : 27500.

Da, sinoc smo u igraonici gledali Lucifer vs FarSeer. Jbt, bash je bila do jaja partija, samo oni nemachki komentatori iritiraju. [:D]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Imba Lucifer je dobio, lich 7 level i dk 6...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ma studio B, mile i 'njegovi fanovi koji gledaju njegove ripleje". [:D]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...