Jump to content

pomoc oko vezhbanja


Recommended Posts

najbolja oruzija kalas kod terora m4 kod kantera...a tu su i soc varijante zavisi od taktike mozes i famas ili galil da uzimas....od pistolja dezert je naj naj.....a snajperom kako da naucis...pa da igras samo sa njim jedno vreme i to je to...najbolje da odes na neki steam deadmech tako ce ti biti najlakse...i da igras uvek ali uvek kad mozes protiv jacih ekipa :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

najbolja oruzija kalas kod terora m4 kod kantera...a tu su i soc varijante zavisi od taktike mozes i famas ili galil da uzimas....od pistolja dezert je naj naj.....a snajperom kako da naucis...pa da igras samo sa njim jedno vreme i to je to...najbolje da odes na neki steam deadmech tako ce ti biti najlakse...i da igras uvek ali uvek kad mozes protiv jacih ekipa :D

sve mi to o oruzhijima pojasni a onda mi reci shta je to steam deadmech

Slay 'em all like dogs!

Link to comment
Share on other sites

Roflroflroflroflroflrol :)))

Kako mozes da pitas kako da naucis? ebote idi igraj 4h na dan counter na serverima naucices da gadjas,snajperishes,koljes ma sve sto oces :)

Ja bix na aztecu stavljao grafit tamo na zidu u mocvari a sa druge strane gadjao snipom :)) ali onako da bude brzo a ne da ciljas 1h :)) smor

Link to comment
Share on other sites

Lodjo jesi to ti? Ako nisi brate pasulja demoa da odgledas i sve je to dzaba da ti neko pise, nece uspeti da ti pomogne. Odakle si ? Ako ima neki dobar klan pitaj nekog ko igra pa popricaj malo snjim.

Poz

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...