Jump to content

Recommended Posts

Glavno je shto lik ima skor 110-0 i shto kaze da je ToD... [roflmao] Al shto se tiche hackova, stvarno tuga. Zato sam ja i prestao da igram...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi uopste nije bitna nova verzija wara.Programeri sa patchom mogu malo toga da isprave glavnine hakovalja su vec u samom enginu.

Npr dok mi je router bio u sobi preko njega mi je isao saobracaj u toku igre opusteno nadlgedam isti.Sto mi auotmatski daje mogucnost da proucim putanje paketa ,bla,bla,bla...Iskusan lik koji se bavim mrezama opusteno to hakne preko lina...

Link to comment
Share on other sites

Ljudi uopste nije bitna nova verzija wara.Programeri sa patchom mogu malo toga da isprave glavnine hakovalja su vec u samom enginu.

Npr dok mi je router bio u sobi preko njega mi je isao saobracaj u toku igre opusteno nadlgedam isti.Sto mi auotmatski daje mogucnost da proucim putanje paketa ,bla,bla,bla...Iskusan lik koji se bavim mrezama opusteno to hakne preko lina...

znam i za tu caku ali ti treba dosta jak komp i brza konekcija..ustv. mozda 2-3 kompa da bi mogao da mu preopterecujes internet preko ip-a i kad dodje do preopterecenja kabum disconnect

Edited by Mare-SOMBOR
Link to comment
Share on other sites

A pogledajte mu sad skor. Znachi od 12 sati danas je opushteno dobio 47 partija... [roflmao]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

znam i za tu caku ali ti treba dosta jak komp i brza konekcija..ustv. mozda 2-3 kompa da bi mogao da mu preopterecujes internet preko ip-a i kad dodje do preopterecenja kabum disconnect

Nemo da lupas kad ne znas ;)

Router je neka PII masina starija od 90% novih forumasa.

Link to comment
Share on other sites

i kompjuter moze da ima ulogu rutera zeroxe..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hahaha, evo i ja sam naleteo na fatal hackera

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...