Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest epicAdrian

oh my fuckin Force, fuckin suckin !11!!!

sad sam naleteo na ladderu na svog 1. pause-hackera, rus ko bi drugi, disableovo mi scroll, hp bar (btw nisam znao da mi jedinice non stop crvene na mini mapi ko da su napadnute a njegove izgledaju ko da imaju regen na sebi), uglavnom ostao sam i non stop sam mu slao u fazonu "bitch ur goin down, u fuckin slut, fuckin slave, bastard..." do yaya me iznervirao, pa sam ga na kraju i dobio jer je zheshci nub

Link to comment
Share on other sites

znam ja to i kapiram te,ali poenta je da im na taj nacin nikad to neces staviti do znanja,jer oni to ne dozivljavaju tako,samo se spustas na njihov nivo,a onda su oni u prednosti na domacem terenu :) evo pogledaj mishu

Btw pric'o mi ortak za taj hack skoro,i rek'o mi je da je na nekom sajtu video da kad ti lik uradi taj hack,ti kao odma' pauziras isto i stavis mis u poziciju skroz do neke stranice monitora,tako da kad on odpauzira tebi bi trebao da se skroluje ekran...e sad ovo ne pali uvek,ali bi trebalo ponekad [:D] ortak ovo nije isprobao,ali ono ne moze da skodi,na sajtu je pisalo da moze da upali...

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas isto naishao na svog prvog pausehackera i to na azerothu i josh mu acc bio Abver :). Nisam igrao, nego sam odma izashao da se ne nerviram...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cvija

Mare ae idi prevrci detelinu po selu tvom i ne davi nas ovde

a ti si skroz nebitan cak te niko i ne zna, tako da ne znam zasto se javljas...

a ti si kao neki ultra lud imba jebac iz beograda?nerde jedan ne javljaj se

Link to comment
Share on other sites

zeroxe ajde ti i ja lepo da se izvinimo svima sto smaramo?!

izvinjavam se momci sto vam nas dvojca ometamo vase uzburkane ljubavne zivote postovanjem na rur war3 pod forumu. tako da molim vas ne obazirite se na nas jer smo mi nerdovi iz beograda,

hvala naljubaznije,

vasi nerdovi misha i zerox.

Link to comment
Share on other sites

Close topic bi bio dobar sada, ako hocete da se raspravljate idite na "Rastibudjilizovane klejbezable" , sada i mene hejtujte gogo [:p]

edit: i na sledecem 3 topica mogu samo procitat "borbu reci" izmedju mareta, mise , zeroxa i jungl boya [:(]

Edited by Bullseye_So
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...