Jump to content

Kako smanjiti ping na CS LAN serveru?


Recommended Posts

U igraoni sa 10 kompa i serverom krece se ping oko 17-22 (CS server je u pitanju). Video sam da se u drugim igraonama isto u LAN serveru krece ping 3-4. Smanjio sam ping na 12-13 iskljucivanjem vertikalne sinhronizacije. Kada podignem Dedicated Server isti je ping. Zna li ko kako se moze smanjiti ping na 3-4? Da li treba dirati rate-ove, ili je nesto drugo u pitanju? Pomoc...

-Hvala unapred-

Link to comment
Share on other sites

ma kakav MP !!! slushaj

Ako koristish modove i ako ih pokreces preko metamoda ubacish mod pod imenom HL-Booster .

Nacishes ga preko pretrazivaca na netu i skini ga i ubaci i videcesh ping je minimalan.Inache mod radi tako da iskoriscava svu neiskoriscenu brzinu procesora jer HLDS ne uzimaju od procesora mnogo!

Ali sa ovim programom neces smeti nista drugo koristiti na kompu dok koristish HLDS, u suprotnom ima da ti shiba lag preko par hiljada dok ne zavrshish zapocheto.Mada kada bolje razmislim na 10-12 slotova nece praviti problem probaj, meni je pravio kada se server napuni [28 slotova] a ja pustim muziku ili koristim nesto ....bla bla bla

Probaj, ako ti treba pomoc MSN vbklan@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Smanjio sam ping na 12-13 iskljucivanjem vertikalne sinhronizacije.

Pa ako si iskljucivanjem vertikalne sinhronizacije smanjio ping, onda je sledeci korak da zoves svestenika da ti osvesta igraonicu, ili eventualno da ispod servera stavis kandzicu od orla i crveni konac

A nije los savet ni da stavis dobre kablove u dobar switch i da ti dedicated ne radi kilo stvari.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa ako si iskljucivanjem vertikalne sinhronizacije smanjio ping, onda je sledeci korak da zoves svestenika da ti osvesta igraonicu, ili eventualno da ispod servera stavis kandzicu od orla i crveni konac

Ako ne mozes da pomognes, ne smaraj...

valtasar @

Hvala, delimicno pomoglo!

Link to comment
Share on other sites

Ako ne mozes da pomognes, ne smaraj...

valtasar @

Hvala, delimicno pomoglo!

Pa pomogao sam ti drugim delom posta.

Ping ces smanjiti kvalitetnom (po mogusnosti istorodnom) opremom i serverom sa dovoljno resursa.

Znaci ako imas lose kablove i 5 vrsta lan karti imaces i malo veci ping.

A i dalje tvrdim da vertikalna sinhronizacija nema veze sa pingom.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...