Jump to content

Dentarg


Ciklon

Recommended Posts

Trenutno sam na pauzi (dok se ne zavrse ispiti), interesujem me da li ima nekog od nasih tamo pa da pravimo neki guild, jer sa ovim strancima vise ne mogu, poslednji guild u kome sam bio, samo sto nisam izludeo, 4 sata u ZG ubili 2 boss-a i imali 7 wipes, o drugim stvarima da i ne govorim [xx(] .

Ako vas nema tamo gde vas ima, pa da krenem od pocetka i konacno dozivim pravi xp u bilo kom BG ili end game instancama [:)] , e da i interesujem me samo za alijansu (posto hordu jos ne mogu da svarim, mnogo mi se ogadila na ovom serveru na kome trenutno igram [:D] ).

Link to comment
Share on other sites

moje iskustvo govori da nikome nije tesko da ti nesto kaze i da ti pomogne koliko god moze. samo je stos u tome da se i ti normalno postavis prema svima. takvih ljudi mislim da ima na svakom serveru pa ti biraj. haomarush ti toplo preporucujem jer tamo ima dosta nasih, a vecina oce i da pritekne u pomoc. e sad, haom je low populated pa je to losa strana. mozda ako oces alijansere da igras onda taj novi server ubodes sa kilyjem, sto samo po sebi ne garantuje veliku pomoc (osim kod saveta oko ninjovanja ili skupljanja honora stajanjem iza drveta - killy no offense, ali sam si to priznao da radis :))))

Link to comment
Share on other sites

moje iskustvo govori da nikome nije tesko da ti nesto kaze i da ti pomogne koliko god moze. samo je stos u tome da se i ti normalno postavis prema svima. takvih ljudi mislim da ima na svakom serveru pa ti biraj. haomarush ti toplo preporucujem jer tamo ima dosta nasih, a vecina oce i da pritekne u pomoc. e sad, haom je low populated pa je to losa strana. mozda ako oces alijansere da igras onda taj novi server ubodes sa kilyjem, sto samo po sebi ne garantuje veliku pomoc (osim kod saveta oko ninjovanja ili skupljanja honora stajanjem iza drveta - killy no offense, ali sam si to priznao da radis :))))

HAHAHAHAHA kako sam ja to propustio :)))))

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim oko cega pravis problem, jednostavno udji u neki organizovani guild koji zna sta radi i dokazi se.

Ako to ne mozes, problem je samo u tebi, ni u cemu drugom.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Na Dentargu postoje dva mozda jos jedan guild koji znaju kako sta gde i kad rade, problem je sto je kilometarski red za pridruzivanje i zelim da krenem nege od pocetka a da se ne zajebem i to je sve.

Edited by Ciklon
Link to comment
Share on other sites

mozda ako oces alijansere da igras onda taj novi server ubodes sa kilyjem, sto samo po sebi ne garantuje veliku pomoc (osim kod saveta oko ninjovanja ili skupljanja honora stajanjem iza drveta - killy no offense, ali sam si to priznao da radis :))))

ja sam standing 7 u honor poenima na serveru pa ti vidi [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...