Jump to content

srpski gild?


Jackal90

Recommended Posts

ja sam tek izlevelovao shamana(60lvl)na haum-u..pa ako ne bude nishta od tog Bilkeovog gilda..ili ne udjem u neki drugi bolji gild tipa Hybriid Species...onda cu da nastavim sa warrom na vek'nilashu...osim ako vi nemate neki bolji savet shto se tice servera i gildi?

a topic sam otvorio juce i evo vec 3stranice..gzz..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hybrid spicies (ne znam tano kako se pise)

igraju vec mnogo meseci zajedno slicno kao inc pa nisu nista uradili

a to onda dovodi da onog vaseg zakljucka da pola tog guilda igra iz zajebancije

i zbog srba tj ortaka i ima rl

i naravno da nece ubiti nefariana narednih 5 godina

[:)]

a sa druge strane postoje guildovi koji igraju zbog uspeha i slave da ubiju nefa,ili nekog drugog zadnjeg boss-a, sto pre o kojima ja pricam da ako ocete da uradite nesto u igri treba da udjete u takve guildove a ne u srpske guildove koje ne mogu zg da ociste

Ok. Bio sam pre godinu dana u jednoj nasoj gildi, tada na Shadowu, i gild je puko posle mesec dana. Ne mozemo da se sastavimo, pa to ti je. Zalosno, ali bre nikada nece uspeti ni jedan gild, gde ima vise od 15 Srba.

Lepo u dobro organizovanu inostranu gildu i ne boli glava.

Ja sam vec nekoliko meseci u Preachersima. Odlicno organizovan Ceski guild i vrlo brzo se dolazi do lepih itema, jer vecina je napucana sa opremom.

Svaki dan se igra, osim petka:

(AQ 20, 40-zadnji bos), BWL(klasika), MC(vecina epica se sharduje).

Link to comment
Share on other sites

ja se slazem skroz sa perunom i enclavom. evo ne igram vec 2-3 meseca wow i igra mi se ponovo i to mnogo, ali ne zbog toga sto sam procitao na ovom forumu neki post u kom pise kako izlazi sega mega nintendo tier55 oprema pa da je i ja imam vec zato sto stalno citam postove ljudi sa kojima sam proveo sjajno vreme igrajuci (na haomu posebno).

po meni glavni kvalitet ovih on line igara i jeste u tome da mozes da se druzis sa nekim i da se zajebavas sa ljudima dok se igras, a ne da to shvatis kao chinese farmer.

upravo to , meni bi sad jako prijalo kad bi se okupila stara dobra ekipa ... mada je to nemoguce . Cak bi mi najvise prijalo ponovno lvlovanje (pls dont ban :))

Link to comment
Share on other sites

i ja sam za levelovanje. kad bi bilo jos ljudi da krenemo negde iz pocetka to bi bilo dobro, ali znam da ce sad da se pojavi gomila tih istih ljudi i da kaze da im je besmisleno da pocinju iz pocetka kad su vec mega face i velikoposednici sa postojecim charovima (kha moze da se oseca direktno prozvan, posebno zbog svog pozamasnog imetka :)). ma mozda i ocu u levelovanje, sta ima veze. uh majku mu, izgleda mi se bas igra. ko napravi ovaj wow ima kucu da mu spalim, a bogami i zenu necu na miru da mu ostavim

Link to comment
Share on other sites

jashta! sto se mene tiche moze opet haom. tu mi nekako ljudi prirasli za srce :). moze i negde drugde. predlozi nesto. eto pominju taj server, zaboravio sam mu ime, sto je bila migracija na njega pa kao radi dobro. mozda i tamo mozemo.

Link to comment
Share on other sites

ma ja na haomu imam tri chara, sve visoki leveli. 60,59,50nestozaboraviosamkoliko. jos se razmisljam da li da se opet bacim na wow. ako das neki dobar predlog mozda mi olaksas izbor izmedju dva zla: igrati wow i uciti fakultet :)

Link to comment
Share on other sites

Koji smor ...opet da levelujesh. =P

2x 60 1x40 i mali milion lvl20 likova...vala dosta je bilo [:D]

Mada kad pogledam kako se onaj debeli StormScion za mesec dana proshetao kroz ceo BWL od 1lvl, svashta mi pada na pamet...ali nem' ti ja vremena za tu zajebanciju...sad ce vojska, pa barem malo da uzivam u igri a ne samo da se hipnotishem exp. linijom i ispunjavam dnevnu normu. [V]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Mada kad pogledam kako se onaj debeli StormScion za mesec dana proshetao kroz ceo BWL od 1lvl, svashta mi pada na pamet...ali nem' ti ja vremena za tu zajebanciju...sad ce vojska, pa barem malo da uzivam u igri a ne samo da se hipnotishem exp. linijom i ispunjavam dnevnu normu. 

hehe dnevna norma je najjaca [:D]

Link to comment
Share on other sites

OK kili, imash josh JEDNOM da postavish glupi post u kom hejtujesh ljude prichash kako si imba gosu, pljujesh servere koje si napustio itd itd...brate ljudi prichaju a ti seresh (nema mohija da ti objasni kako seresh jer za 1 mesec od otvaranja servera ko ima 40 ony cloakova (za nefa) ubijao ju je mnogo vishe nego svakih 5 dana (pa neka su chak i 25man akcije opet treba vishe od mesec dana...))...

elem, ljudi prichaju, ti nemash da kazhesh nista lepo => nemoj da kazhesh nista uopste

on a leveling note...verovatno cu da u dogledno vreme levelujem do oko 30og jednog gej blood elfa i jednog drenaija zbog priche (mozda odem na nemachki RP server drenaija da igram jer sam luuud ;oP) ali sto se ostalih likova tiche smorila me fizikalija...moramo 4 lika na 40ti da od njih napravim tailoring/arcanite botove a ne da mi se ni pod razno...mislim josh uvek me nije uhvalito ono da bash ocu da igram...kad me uhvati vracam se =o)

Link to comment
Share on other sites

hys-u ide sasvim lepo,ove nedelje ce biti na cromi.a to za inc i oni su wipeovaliiiii na haomi xx puta u bwl,gl mi je bio iz inc i zna koliko su ginuli u bwl.ti kad si usao bwl imje bio na farmu.a hys je unazadjen za 2 meseca zato sto je gomila likova rerolovala ili prestala da igra ,zato ide lagano.a inace meni odgovara 5 puta nedeljno i raida samo 3 sata.nema nerviranja ni crkavanja pred kompom..igra se taman koliko treba ;p

T_T

Link to comment
Share on other sites

tema je ok, pojedinci su retovi.

dalje killy znam te jos iz cs-a i koji si mali popismanko prestani sa hejtom inace ovde neces imati pristup

ostali iskulirajte i nastavite price o gildovima itd.. itd...

draken ili hybrid :) pitanje je sad :P

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Azdo, ako ocesh u pretezno srpski gild idi u hibride jer tamo ih je stvfarno najvishe ALI! ako ocesh da budech chovek od zadatka (da smarash bokija iznutra polako ali sigurno ;oP) i da se smejesh kad bugari krenu da se svadjaju - idesh kod bokija u Draken =oD...znachi svaku priliku koju imate samo bokija pitate "a sto ti bre toliko gotivish te bugare"... garantovano pali =o)

Link to comment
Share on other sites

ja imam isto pitanje kao i azdaja..samo je moj problem shto mi je oprema sranje..a on je sigurno epick equiped..tako da on moze da bira a ja moram da guram glavu u guzu nekom gm-u da bih ushao u guild..to mi vrlo loshe ide.:D.

mozda mogu preko veze?[:D]

Edited by Jackal90
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...