Jump to content

Nas WoW server !


eEnki

Recommended Posts

oki..znachi jeste..e ovako..ja imam ovaj normalni wow :D:)..naucio sam druga da igra..ali josh nije kupio ovaj pravi blizz-ov..pa sad igra neko sranje(nemam pojma odakle mu)....imaju kripovi samo u pocetnoj zoni..fali vishe od trecine NPC-ja..nista ne radi(ah :D,mail :D..talenti itd)..znachi nista nema:)) covek po citav dan ubija jedne iste kripove..i menja karaktere--totalni zaludjenik..kad sam ga doveo kod mene kuci na pravi wow nisam mogao kuci da ga oteram :D...

e sad..koji mu wow treba da bi igrao to sa vama>>??

koji su to nashi tamo??..daj imena da se nadjemo..

aj pozzzz..

Link to comment
Share on other sites

oki..znachi jeste..e ovako..ja imam ovaj normalni wow :D:)..naucio sam druga da igra..ali josh nije kupio ovaj pravi blizz-ov..pa sad igra neko sranje(nemam pojma odakle mu)....imaju kripovi samo u pocetnoj zoni..fali vishe od trecine NPC-ja..nista ne radi(ah :D,mail :D..talenti itd)..znachi nista nema:)) covek po citav dan ubija jedne iste kripove..i menja karaktere--totalni zaludjenik..kad sam ga doveo kod mene kuci na pravi wow nisam mogao kuci da ga oteram :D...

e sad..koji mu wow treba da bi igrao to sa vama>>??

koji su to nashi tamo??..daj imena da se nadjemo..

aj pozzzz..

ma ono fake sranje

pozzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

jel to fake? :D:)

ee server jeste piratski znaci nije ORGINAL !

nadam se da znate kake uslove treba imati da bi ti blizz dao pravo da hostujes njihov server !

ali probajte server na server moze da se konektuje sa od 1.8.0 do 1.10 ( sa pecom )

NAJBOLJE JE SA 1.8.0 instalirate wow skinete pach 1.8.0 pecujete odete na

wow.gracia.co.yu registrujete acount odete u dir de je instaliran wow nacete fail koji se zove realmlist.wtf otvorite ga ssa notpad om i umesto

set realm xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

stavite

set realm wow.gracia.co.yu

udjete u igru ukucate acc i igrate ko ljudi :P

INACE !!!!

+90 % magija radi

+honor sistem radi

+mail sistem radi

+aukcija radi

+Svet je full spawnovan ( znaci nema samo jednu vrstu zivotinja neznam kad si zadnji put igrao na nekom piratskom serveru )

+Battle Ground radi !

pa jbg nije blizz ali kad je cabe i sirce je slatko !

Link to comment
Share on other sites

jel ima ovde neka fora? probao sam i nece da mi se uloguje. doduse probao sam sa original a ne sa piratskim wow-om i sa patchem 1.9.4. jel do toga ili do neceg drugog? registrovo sam se na gracia sajtu i kaze mi kad ocu da se konektujem unable to verify ....

bas bih probao ovo, a mrzi me da instaliram igru i patchujem je iz pocetka

Link to comment
Share on other sites

koliko ljudi ima na tom serveru trenutno ili ako ti treba neki razglas nabavicu ljude samo mi reci

e da addonovi rade?

Edited by el.Sendador

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

^^jel moze sa 1.10.2?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ja sam se nekad davno sigrao na piratskom serveru....sveje lepo islo dok se usred Mulgora nije pojavio murlock lvl 19 elite koji nije hteo da me pusti do TB :)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

privatni serveri su opet shit jer moze samo 100 ljudi da igra sto znaci da se na server ulazi tesko...

sta sam ja radio... CTRL + V , enter , enter , CTRL + V , enter , enter

i tako 10 min.

ako ne udje menjam igru

e to me najvise smara kod tih servera...

i bravo sto si na LFG -u trazio gold .... nije to za to noobe . . i treba te ignorovati...

e da sto se tice limita od 100 ljudi...

nikako ne mozes da sastavis neki raid za mc/stagod ... retko se i ljudi vidjaju...

ovde bre puno sve uvek ima ljudi . . . ganjas alijansu ceo dan ili oni tebe...

verujte mi krekovani sluze da probate da li vam se svidja wow ...

toliko od mene

edit: ima bolji server , gasi odmah, rekao si tako, mojne da quotujem

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...