Jump to content

Recommended Posts

I meni se deshavalo da nemogu na evropu... boze moj sacekas 2-3h i onda mozes icon_smile_cool.gif

A ova dvojica moraju da se svadjaju na svakom topicu icon_smile_dead.gif

Zbilja?A zasto jel znas mozda?Nisam imao nikoga aktovnog u MSNu ko igra war,tako da nisam imao gde da pitam.Zato sam i digao ovaj topic.Elem ja sam sinoc cackao neke rute pa sam izgleda sjebao nesto.Drndao sam portove za host itd... [:)]

sad ponovo cripple fight satan-vs-goga nerds war, ko zna vise kompu gougougou!

Cripple fight?Ne necu da bijem bogalje to i sam znas iz iskustva.

Do tvog rutera je, ako znash shta je to.

E brate da ti kazem nsto iskreno.Kad sam te video prvi put u Deusu pomislio sam da si dosao preko neke vladine organizacije koja se bavi cuvanjem dece sa daunovim sindromom.Pa kad sam pitao onda su mi rekli da si ti Goga.So fuck off retard...

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

dobra je i zemlja pa je gazimo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dobra je i zemlja pa je gazimo [:D]

ovo moram da zapishem u blokce ;))))

edit: eh da, sto se tice problema, desava se da dobijesh "kratkotrajni" ban sa evrope, moze da traje od 15-20 min do par sati, verovatno si mnogo radio log in log out ili pravio previshe akauntova ;P

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

edit: eh da, sto se tice problema, desava se da dobijesh "kratkotrajni" ban sa evrope, moze da traje od 15-20 min do par sati, verovatno si mnogo radio log in log out ili pravio previshe akauntova ;P

E to jeste.

Evo pitanje je resio GHOST.Imas pivo od mene.Preko tog rutera ide jedno 10ak ljudi koji igraju war.Eh sad svi su nestali sa msna kad je bnet prestao da radi. [:)]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

E to jeste.

Evo pitanje je resio GHOST.Imas pivo od mene.Preko tog rutera ide jedno 10ak ljudi koji igraju war.Eh sad svi su nestali sa msna kad je bnet prestao da radi.  [:)]

pa slican problem je imao deus ;), kad klinja od 9 god (daj boze) pokusava da udje u partiju koja josh uvek nije napravljena i spamuje join ;))) i samo vidish svima dvadesetominutni ban, mare za malo da dobije srcani napad ;D , nego, sta mi je sa avatarom, vidim neko je ceprkao po forumskim fajlovima ;)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...