Jump to content

moda vs. stil, sakoi vs. martinke


Recommended Posts

Evo jedna moja negde oko 6 ujutru posle izlaska zavrshili na keju do 9ke me on the far right :) ne moram da napominjem da niko ne vidi na ochi..... [:D]

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
179234.jpg
Edited by juicer.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ovaj dadadass sto shteka dzojnat btw ovo sto posto matura inace ne bi mogli ostanu do 9 ujutru + sakoji i tako to ...

Da da bash smo fenseri i jadni smo i svi smo isti a metal je keva i svi treba da imamo duge crne kose i crne farmerke i crne kozhne jakne i crne cipele i da budemo tako jedinstveni i posebni.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Da da bash smo fenseri i jadni smo i svi smo isti a metal je keva i svi treba da imamo duge crne kose i crne farmerke i crne kozhne jakne i crne cipele i da budemo tako jedinstveni i posebni.

pa koji fakin komentar ocekujes za sliku na kojoj cetri lika koji zajedno nemaju 50 godina a u ranim jutarnjim casovima bleje ispred splavova u sakoima, latino shuljama i slikaju se ....

btw ti metalci makar otje neshto da pokazu/dokazu njihov problem sto je to glupost al sta pokusava klinac u sakou i crvenoj shulji da pokaze? kako nema ukusa da se obuche ?

postoji i neshto izmedju metallica majce i ricky martin shulje ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Da da bash smo fenseri i jadni smo i svi smo isti a metal je keva i svi treba da imamo duge crne kose i crne farmerke i crne kozhne jakne i crne cipele i da budemo tako jedinstveni i posebni.

Pa brate, bar bi izgledali ko mu

Edited by voodoo^nbgd
Link to comment
Share on other sites

pa koji fakin komentar ocekujes za sliku na kojoj cetri lika koji zajedno nemaju 50 godina a u ranim jutarnjim casovima bleje ispred splavova u sakoima, latino shuljama i slikaju se ....

btw ti metalci makar otje neshto da pokazu/dokazu njihov problem sto je to glupost al sta pokusava klinac u sakou i crvenoj shulji da pokaze? kako nema ukusa da se obuche ?

postoji i neshto izmedju metallica majce i ricky martin shulje ...

Svi zajedno 80 i kusur , i kakvi bre splavovi se spominju ovo je na keju u novom sadu ovde nema splavova :)) a sako nosim jer mislim da mi dobro stoji i prijatno se osecam u njemu , a shta je loshe kod crnog sakoa i crvene koshulje ?? pa ova izjava svedochi u prilog tvom poznavanju oblachenja. Edited by juicer.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Pa brate, bar bi izgledali ko muškarci a ne ko corporate dronovi :)

A i sakoi nisu odežda za omladinu (osim na maturi), zna se ko nosi sakoe - ozbiljni zaposleni ljudi. Samo se zadnjih godina nešto čudno dešava...

Nisam video da na sakou pishe "for serious people only" , tako da kapiram da mozhe da ga nosi svako kome se svidja, a i gde pishe kako izgledaju mushkarci ?:))

Edited by juicer.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

ovo se moze nazvati sukobom civilizacija....isti rad kada se biju muslimani i hriscani ...[:)]

oblachite se ljudi onako kako hocete. Samo budite iskreni i ono sto jeste...

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa recimo omladini je mnogo prikladnije da izgleda ovako:

16_urban.jpg

Totalno mi je neshvatljivo kako neko sa 17-18 godina može da nosi košulje i sakoe! Brate, sa koje ste vi planete pali, omladina se oblači ko omladina zadnjih 30 godina i sad se odjednom pojavljuje neko sa pričom kako svi treba da izgledamo ko italijanski feminizirani pederčići (ne mislim na ljude sa spomenute slike, pričam uopšteno). Mislim, kuda to vodi koji kurac?

brate... napisao si mnogooo glup, tj ogranichen post... mnogo

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...