Jump to content

WTF


moyo

Recommended Posts

Ja se izvinjavam ako smaram glupavim topicima ali nesto mi nije jasno.

http://www.warcraftrealms.com/census.php?s...servertypeid=-1

ako je ovo tacno onda shamana i paladina ima najmanje a huntera i warriora najvise ......ajd za warriore znam da ih ima ko blata ali da samana ima najmanje to nisam znao .....meni se cini da pristova ima najmanje ......nekad kad nam treba healer za neku istancu i kad kucam /who priest zna da nebude nijedan prist od 50-59 lvl......anyway ko nije znao za ovaj sajt neka ga malo bolje pogleda ....mozde da se nadje svasta ...ja sam recimo nasao mog lika kojeg sam obrisao u februaru 2005. Takodje moze da se proveri dali neko na forumu laze za neki lvl ili guildu ili tako nesto posto sajt belzi level na kome si bio kada si usao u neku gildu.....verujem da vecina zna za ovaj sajt...

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

gledano globalno na ceo server paladina i samana ima najmanje jer su paladini samo u alijansi a samani samo u hordi, a hantera warriora i bilo koje druge klase ima na obe strane, taj broj warriora i hantera (ili bilo koje druge klase) podeli sa dva pa ces dobiti kako tako neke normalne brojke, ili radi pretragu po frakcijama, odbari server i stavi ispod alijansu pa ces dobiti sliku za alijansu, isto to uradi i za hordu

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Upravo kao sto je covek rekao, pala i shamana imas samo po u jednoj frakciji, tako da njihov broj jednostavno saberi. Inace koliko ja znam uvek je bilo da huntova i warriora i rogova ima najvise, a druida i warlocka najmanje

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...