Jump to content

Smisao Zivota


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rodjaci... smisao je da nema smisla, stvarno da tolko serete [:D]

razmishljao sma ja o tome o tom smislu zbog cega je sve ovo... i onda udjem u neku mozdanu eklipsu koja stvarno negativno deluje na vreme oko mene... i tokom tog procesa kocka se pretvara u neravni krug shto je nemogutje jer krug ne moze d abude neravan... a krug je sushtina al ipak neravna sushtina je realnost koja se ne da ispraviti dok ne nestane svaka osoba na planeti... ahh one day [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

@neko :"...glavi da bi se promenuo za 360 stepeni..."

"i onda sam ja shvatio da je moje mesto kod Vesne i okrenuo sam kola za 360 stepeni i vratio se"

zar nije to pricala sladza valjda."idem ja tako za novi sad,setim se necega i cap napravim 360 stepeni i vratim se u beograd" [roflmao]

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Sto ce reci,univerzalni smisao zivota postoji u definiciji "pronaci svoju sudbinu" iliti american dream...ne znam za druge al' mene to zesce zeza,ja se vrtim u krugu vec godinu dana [:|]

Verovatno mi neces verovati,a moguce i da gresim,al' cale ti verovatno misli sve najbolje tim spustanjem,jes' da ta metoda ne pali bas najbolje,al' u njihovim mozgovima to izgleda "dobro"  [:)] ,poenta je nemoj mnoogo da se ljutis na njega,mozda ti bude zao jednog dana,ja znam da meni jeste

E da u vezi inata i mazga sindroma...da ne kenjam mnogo,prilicno smo slicni po tom pitanju,i to ima i svoju negativnu stranu,jer do jaja je sad kad te to tera da radis k'o sto je i mene,al' evo sad kad sam na faksu i kad sad nema ko da me tera tj. keva je odjednom u fazonu "tvoj zivot,tvoja stvar",i potpuno je u pravu naravno,onda bukvalno nemam nacin da sebe spasim od te iste lenjosti,znaci nema boga  [:)]  ,sad sam poceo da i idem u citaonice da ucim,ocajan sam :(

Sad je fora naci neku mnogo jaku motivaciju,al' zasad je i nema nesto T_T

Hope u have it tho

Ne znam, ali trenutno sam u svadji sa kevom pa se uvlachim tjaletu, chudo shto se nije udruzhio sa njom protiv mene...:)A uvek tje biti neko ko tje me dovoljno nervirati da bi iz inata zanemarila lenjost:)...

Definitivno nema boga:)

Btw, thanx:)...

Nadam se da tjesh natji motivaciju:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...