Jump to content

Recommended Posts

pravite svi dramu, ko da je ne znam sta tesko organizovati tur.

jedino je pitanje zelje za to, skoro svako moze to da uradi, i radili su ljudi po unutrasnjosti pre redovno

i na svaki tur smo isli. tako da te price kao aa ja bih ali mnogo je to zaebano blah blah

pustite prichu...

Link to comment
Share on other sites

uopste nije tacno, da si duze na sceni i da pratis znao bi da je totalno ne bitno ko pravi

as long its playable tj da igraonica ima vise od 5 kompova...

Toliko ljudi, toliko gradova smo obisli, nismo znali uopste ljude ali preko foruma objave tur, svi se skupimo i uvek bude zajebavanje.

Tako da to za 5 ljudi zaboravi automatski :)

Link to comment
Share on other sites

nije, jer goga nikad nije ni napravio turnir [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

na zadnjem turniru su bila samo 24 ucesnika, a samo na listi prijavljenih na forumu je bilo 38 (ne racunajuci jos 15-tak ljudi koje mile nije ni stavio u listu)

u prevodu...ljudi bi mogli da pocnu da dolaze na turnire da bi se neko ustvari cimao da ih pravi...

|^^^^^^^^^^^^^^||____

|.THE WHO GIVES A | ||'""|""\_ _

| __ FUCK TRUCK __ l ||__|__|__|)

|(@)(@)****(@)(@)****|(@)**(@)

Sentence.

Link to comment
Share on other sites

evo i ja da se oglasim scena propada jel mi sto igramo dugo smo se smorili i to svi sem mileta i ghosta (a oni su realno i dosta posle nas poceli da igraju) vi na forumu samo kukate cmizdrite i ocete bolje a niko od vas da sedne i nesto da poradi da ima yucupa bilo bi topika pa brate napravi taj yucup imali ste ga pa ga niko zivi nije igrao turnir ocemo turnir ali necemo da ga napravimo dobro napravicemo ga mi prijavilo se njih 80 na forumu batica iz svakog sela u drzavi se praijavilo minimum 5 njih batice ludilo dodjemo na lan 24 lol :) od kojih 10ak cini nas koji idemo NA SVE TURNIRE 5-6 su ono lokalni klinci i 5-6 dodju od njih 50 sto su se na forumu prijavili pa se vi onda zapitajte zasto propada sve

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...