Jump to content

Kako smanjit PING??


Doa

Recommended Posts

nisam ja rekao da očekujem LAN sa 128, već koliki bi protok bio potreban da bi online radilo ~= LAN?

Inače, računam da će mi CS raditi pristojno sa 128k? I ako imate informacije (da ne otvaram teme na drugim forumima), kako će mi ostale igrice raditi (lupam: W3/Q4/WOW)?

Edited by Atlantis
Link to comment
Share on other sites

ja imam 128k wierless i provajder me <3 mnogo isto kao ja njega mada pre dok nije bilo puno korisnika na netu mogao sam bez problema da igram sa rejtovima 100 100 25000 i da mi lag na nemachkim serverima ne prelazi 70-80 u najgorim slucajevima

tako da ti nece niko ovde dati dobar odgovor, treba sam da sednesh i da probash nekoliko kombinacija dok ne vidish kako ti najbolje radi tj krensh od max pa spushtash polako dok ne budu linije na net graph normalne ; ) a na wierless-u ti predlazem da igrash uvece posle 12 posto tad najmanje ljudi je online

Link to comment
Share on other sites

adsl 512

18000 80 80 ping od 35 do 45...uvece kad ima malo ljudi koji gushe i < 30

kad spustim rate mogu da ga oborim za 10-15...ali nikad cs ne bi igrao na tipa 10000 30 30 ili nesto slicno...

zato sto u principu ping nije ni bitan,nego je bitno kako ti radi...a sa 10k 30 30 i slicnim setovanjima ne moze da radi nikako...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja imam wireless 128k i ping je od 50 -70 sto je zadovoljavajuce.

LAN~=OnLine => (implicira) NIKAD (faktorijel)(faktorijel)(faktorijel)

Podesavanje rate-ova po meni nema smisla.

Namestao sam sve moguce varijante (najvece vrednosti 4000, 50, 50)

i nisam primetio neko poboljsanje. Ostaje da pokusam sa vecim vrednostima.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

sv_manji_rate.com.........

stvarno ljudi ne budite lenji i nadjite stranu gde vam je detaljno napisano za svaku konekciju kako da kucate rate itd.....

znam da pored obichnih rate ima neshto i za sys....sys,tab i 10000...mada to je za osvezavanje ali opet dobo dodze [:p]

btw...shta je brze ili zec?

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...