Jump to content

WTS Gold :)


cRuis3r

Recommended Posts

Joj Boze koliki offtopic ;P

Inace ponuda i dalje vazi, bilo je par poslova i sve je proslo regularno ;)

BTW malo i da se pohvalim Huhuran pWnT

P.S. " Nikako sig da ispravim, RiF is no more for meh, Preachers FTW. Cukrik moj dobar drugar, samo nek dobro hiluje i da ne zabushava "

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nego ljudi,jel znate vi za nekog,ko zna nekog ko je nekada negde prodao taj gold za real money?:))sem tih "jadnih" jineza-rumuna-bugara-sta li vec:)

Pa nemora bas tako... Npr. ja sam do sad prodao oko 10k golda otprilike, a moj drug Mage(necu da pominjem ime) oko 4-5... Mislim, zasto bih se ovako oglasavao ako nema svrhe? Inace od oglashavanja sam prodao 3kg, pa ti vidi :P Ipak nije sve u chitovanju i expliotu... Ja mogu za 15 min za zgrnem 1000g sa enchantima samo, to mi se desilo jednom u zivotu kad smo presli na Drak'Thul a masa nije ni znala sta je Spell Power i Healing na weap :)

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

/bump

Ponuda i dalje vazi, ima golda na gomile ;) Sigurnije, jeftinije i pouzdanije nego na stranim sitovima :) Usput, imam da prodam i 6xSulfuron Ingot. Naravno moze i na komad. Za gold ili dinare (evre), svejedno dok je ponuda ozbiljna. Ingoti su "chisti", nisu ninjovani nego kupljeni. Tako da niko nece moci da proziva kupca ili tako nesto :) Vise info PM ovde ili ingame /w Elektra, Mekenzie ili Almaarea.

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...