Jump to content

WTS Gold :)


cRuis3r

Recommended Posts

Kao sto naslov kaze. Kontact je na sig-u :) Naravno ne koristim cheatove ni hackove ni exploite. Jednostavno enchanting/blacksmithing/lw/farm... Ne nisam guild banka! [;)] Sve regularno, nema teorije da se nesto desi sa acc kao na primer ban ili slicno...

Pa za one koje svrbi dzep, izvolte :) Ostali info ingame.

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bah! Pa ti si paladin na drak'thul ... :@ Pozdravi ostale pladine pedercice ako jos igraju (Sergx, Cukrik, Elfkam ...)

wsg = world of paladincraft.

(jk ;p)

Sergx - Retko ga vidjam.

Cukrik - Protrci ponekad, perem ga u duelu s'vremena na vreme.

Elfkam - Prilicno se nabudzio... Field Marshal set i dalje nosi ali samo par itema. Ostalo je Judgement i Avenger's. Naravno, i njega odvaljujem u duelima, jer imam 7k mane nebafovan i oko 150mana per 5 secs i naravno 250+ na healing... Nije mnogo ali za Elfkama koji ima 4.5k mane, 20mana per 5 sec, i 50ak na healing, sam Bog otac :) A i brate rusi su to... Neznaju oni bash najbolje da igraju... Stim da je Elfkam najjaci od svih i najskilled :) Mislim od gloopih rusa :D

Samsonll(Sammson sada) - Idiot, nema veze sa vezom... Baca neke engeneering bombice u duelu, jede shargarepice iz felwooda, pije mana potione... strasno... Ali on ima 2.5k mane pa nemoze ni da se hiluje ko covek ^^ Inace njega posebno dobija sam Mining Pickom sa enchantovanim Beast Slayer [smajli2]

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Koliko si siguran? Elfkam je u ruskoj gildi... za Cukrika nemogu da se setim... ali videcu ovih dana ^^ istekao mi acc, ali vracam se danas-sutra ingame ^^

Pa siguran sam, pickarali smo se na irc cesto ... znas ono, igrali smo 5 na 5 open pvp motion vs zdechliny i posle su napravili gadnu dramu ... kao shaman imba, wf za 5k od shaman rank 14 itd :p

Mada gotivim drak'thul aliancu ... vise manje su tamo ok pvp likovi ... posto vise nemam likove, bila bi fora da nabacim paladina na drak thul ;p Ortaci bi me razapeli, znaju gde zivim!

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Haha ma retardi... Veze svezom nemaju, pogotovo Motion so se tice PvPa... Inace, Double Dragon i Motion se, nemogu reci raspali ali... Nekoliko prebudzenih likova izaslo pa su skoro primili neke nove idiote... Naravno Motion je bila Chesh only gilda... Sada su poulazili idioti neki a i nebi usao da mi plate... Brate najjace je kad wipujes nedeljama i onda posignes uspeh i onda mozes da kazes da si nesto postigao i zaradio epix... a ovako... Mogao sam da uzdjem u Motion, uzmen full sve setove i prestanem da igram za mesec dana jer imam sve i dosadno je sve ostalo...

Inace da, Elfkam i Cukrik - Motion (Chesh) Pomesao sam zbog Grand Marshalla, svi su oni bili skoro u isto vreme... nedelju za nedeljom samo su se menjali i non stop igrali zajedno... zato mozda... :)

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

da da ... ja sam sa paladinom prebio ko konja Wesleya ako znas ko je rank 14 shaman + hand of ragnaros...kolega je poludeo iskido je tastaturu posle duela...pola iz horde su smekni pale su nesto tamo vamo kao pvp ludaci prebijem ko vola bilo kog ...

btw:elektra - cukrik i elfkam su cz ... ne rusi noobe

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha prdo, dobar nick :D

Inace istina, ja sam gledao taj duel... Zakasnio je sa totemom za 0.5sec... DA ga nije Hammer of Wrath pogodio, izhilovo bi se i ko zna koliko bi jos duel trajao :D Inace, mislim da shamman nema shanse protiv pale sa 7k mane nebafovan... Sham je nuker ali trosi loads of mana... Doboljno da se pala samo flash heal i pobedio je :)

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Wesley je cool lik, njega znam irl :) Pitacu ga, kako se zoves ingame, reci da ga prozivam ;p

Od momenta kada sam nabacio Untamed blade, i 31% na crit, paladin je prestao da bude problem. Mada paladin sa 7k+ mane je zajebana prica ...

Secam se da sam sergx-u zabo crit za 2200 mortal strikem + 1400 sword spec ... i posle toga sam pokusao execute ali je lik bacio onaj gay heal full hp :/ Posle toga mu dosao na pomoc Irmex i razbili me ko picu (branio sam zastavicu) :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Boos mi je bio na SM a Prdac mi je na DK ...prico sam pre jedno 3-4 dana sa weslyjem hahhaha kaze kad sam ga prebio u duelu slomio tast i report GM zbog tog totema i onda je spitovo totem 2 dana lol :D

a taj Sergx njega sam duelovo 1 put i sabio sam ga...a to sto te izhiluje ceo hp i ostane 550 mane zova se gay of hands ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...