Jump to content

Porsche Unleashed problem


Recommended Posts

sa Porsche Unleashed-om imam problema na sp2.zvuk pucketa,a meni je u nekoj budjavoj rezoluciji(tipa 514x386) pa mi je tesko da procitam tekst.inace u igri ide ok 1600x1200.3d setup regularno prepoznaje moju fx5200.dakle u igri kad promenim rezoluciju ne menja se rezolucija u menijima nego samo u igri.ima neko ideju neku?

bacio sam se na skidanje nekih starijih igara,cisto da se podsetim:)

skinuo NFS:5 PU,cm2 i sad trazim gp500.ako neko zna gde moze da se skine gp500 bi bih mu jako zahvalan(to je moto gistroarkada u stvari arkada iz neke 2001.)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

\o/ voodoo care:)

doduse ne resava pucketanje winampa u pozadini,al nema veze

jos samo da mi neko kaze okle da skinem GP500 i mojoj sreci nema kraja.nasao sam torrent ali nema seedova,a peerovi imaju 46%:(

btw gledam sad riplej u porsche unleashedu i razmisljam jebote,samo da ga presvuku u neku noviju grafiku,bila bi najigrica...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

I ja sam imao problema sa slovima u menijima ali to sam reshio ukljuchivanjem antialiasing opcije u drajverima nvidije

Inache mozesh da u igru ubacish i automobile koji nisu porshei(pre oko godinu dana je razbijen format):

www.nfscars.net

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...