Jump to content

HUNTER only !


qoou

Recommended Posts

AJ neki predlog za huntera ali samo pvp talent build i takodje dali vredi da se na peta stavljaju neki i resistanci i koji?

pretpostavljam da je greater stamina i natural armor pod obavezno?

posto je pvp hunter samo imam peta broken tooth sa 1.0 att spd sto je super vs

castera i stavio sam dash , bite i claw (growl naravno) stim da normalno gasim bite pri grindanju...

znaci samo dajte pvp build i sa objasnjenjem zasto bas tako ...

tnx

\

mozda nesto ovako?

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...320050500000000

Edited by qoou
Link to comment
Share on other sites

najbolji pvp hunt je onaj koji ide mnogo na pve pa ima opremu za pvp zajebavanje =o)

bild je 0.21.30

bite je skil ISKLJUCHIVO za grind/solo pve, takodje i natural armor i stamina, pvp pet je dmgbot i treba da ima samo dash, claw i rezistove, pozeljno je da upalish claw ruchno .5 sec nakon prvog fizichkog napada peta...od rezistova uvek je pozeljno da imash gs ili ds bonus (smim tim pve je obaveza) a onda kad vec imash 40 tj 60 na sve onda treba da se odluchish da li ocesh da stavish po malo na svaki rezist sem fire ili cesh da forrirash neki na max a ostale na malo manje

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ipak preporucio 0/24/27 bild za pvp posto ces najvise koristiti multi u pvpu a tih 15% na multi > 9% vise agilitija na lightning reflexima

Sto se tice peta bilo koji sa 1s att speed samo claw dash i prowl sto rece kole ne stavljas staminu i armor na njega vec resistance i to one koje ce petu najvise trebati. Znaci ne stavljas fire rez jel ti se jebe ako pet umre vec stavljas arcane (da ne mogu ga polimorphuju) shadow (da ne mogu ga fearuju) i frost (da ne mogu ga ostave u frost novi) i to je to.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ipak preporucio 0/24/27 bild za pvp posto ces najvise koristiti multi u pvpu a tih 15% na multi > 9% vise agilitija na lightning reflexima

Nije losh taj build ali opet kada pogledas ne vredi ni za kurac posle ovog nerfa sto smo dobili , aimed sam lupao sa xbow-om na cloth 3k ponekad i vise , sada lupim 2200 ;[ I multiju je opao dmg mnogo

Edited by c0nfy

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

e to sto su nas nerfovali ubilo se, ko ima roch i dalje je na 2.8 atack speedu tako da ja i dalje udaram sanderovanog bosa za 2k mutlikrit i ne zhalim se...ono sto jeste nerfovano su ti 3.5+ aimed kritovi sa crosbow of smiting u clothere...a realno kome je toliko firka nek uzme zg hunter trinket pa nek refreshuje multi i udari 2 komada posle aimeda i covek je opet mrtav...

a mohi za tih 9% sto "ne treba"...to iz tebe govori ljigavi alijansash sa bokom na sebi ;oP

a za 15% na mutli koliko je dobro - gildi ima 5 ds delova i stoje mu u banci vec koristi full gs jer sa njim ima 30% multidmg...

Link to comment
Share on other sites

Nije losh taj build ali opet kada pogledas ne vredi ni za kurac posle ovog nerfa sto smo dobili , aimed sam lupao sa xbow-om na cloth 3k ponekad i vise , sada lupim 2200 ;[ I multiju je opao dmg mnogo

Razmisli malo. tek posle nerfa je 0/24/27 bolji od 0/21/30 zato sto sa 9% agija dobijas malo krita i ap a ap je nerfovan sa 15% na multi ti se povecava i ap i wep dmg za 15% itd itd

a mohi za tih 9% sto "ne treba"...to iz tebe govori ljigavi alijansash sa bokom na sebi ;oP

a za 15% na mutli koliko je dobro - gildi ima 5 ds delova i stoje mu u banci vec koristi full gs jer sa njim ima 30% multidmg...

gief bok kkthnxbye :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

a realno kome  je toliko firka nek uzme zg hunter trinket pa nek refreshuje multi i udari  2 komada posle aimeda i covek je opet mrtav...

a za 15% na mutli koliko je dobro - gildi ima 5 ds delova i stoje mu u banci vec koristi full gs jer sa njim ima 30% multidmg...

Imam ZG trinket ali opet nije to sto je nekad bilo , imam takodje full GS koji stoji u banci i pravi prashinu ;]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

E sad ovako:

AGI > sve ostalo.

Kad dodjete do cifre od nekih 450 AGI bez talenata i buffova, skapirate da je lightning reflexes najbolji talenat koji mozemo imati, barem za pvp, odnosno pve/pvp mix. TS aura je samo za nabedjene roguove ;)

Koristim ovaj bild vec neko vreme:

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...300052510023150

Uz ovu opremu:

http://wow.allakhazam.com/profile.html?748542

GG.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...