Jump to content

Pomoc


SpiRo

Recommended Posts

Hteo bih da kupim WoW, ali svi mi kazu da moram da kupim i PrePaid karticu uz WoW igru, da bih aktivirao mesec dana besplatnih koje imam na akauntu.

Sto znaci da treba da kupim PrePaid od 2 meseca, posto nema od mesec dana da bih aktivirao mojih mesec dana i onda bi imao 3 meseca .. i to bi ,me kostalo 80e umesto 50e.

Zanima me jel mogu ja nekako da NE kupim PrePaid karticu a da aktiviram akaunt?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio wow u piramidi pre 4 meseca [samo wow bez prePaid kartice] ... cuo sam da sada ima problema da se nadje wow ali jbg ja sam se snasao na vreme [;)]

ako nadjes wow reci mi imam ja par ortaka koji oce da kupe ali ne mogu da nadju ! A sto se tice toga sa prePaid karticom ne treba ti 100% da bi aktivirao acc i prvi mesec [:D][:D]

Edited by ghost...

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

ne treba ti pre paid kartica, ali ti treba vis ili neka druga kreditna kartica, tj njen broj da bi mogao da aktiviras igru. nista ti ne skida sa tog racuna prvih mesec dana vec podatke uzima za ubuduce. naravno to moze da se preskoci ako imas prepaid karticu, ali kao sto si vec sam rekao neces da je kupis. nemoj da se bez potrebe zezas da upisujes netacne podatke jer mogu posle da ti suspenduju account. nego ti lepo ili uzmi karticu (broj) od nekog ortaka ili ako imas svoju jos bolje. ako nemas reiffeisen odlicno funkcionise, a i lako se vadi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...