Jump to content

Ovajan filing za otvaranje AQ :(


Silencer

Recommended Posts

Filing, na pocetku ok puno aliance horde, bilo malo gunk etc :( al dobro nije bilo loshe dok u jednom trenutku nije Sorrowheart udario gong i World Server Down :( ok log in back vidim one ogromne voline i posle svakih 2 minuta vidim kako se pomeraju :( lag lag lag :( proslo 5 mionuta world server down again :( i sta cu dalje ajde vidim kapija otvorena upadnem u istancu 20 man i prvi na serveru "Enigma" ubijemo prvog boss-a i padne 3 plava predmeta jedan od njih je bio Multy shot rank 5 za huntera.

Evo i shot:

http://www.enigma-guild.org/gallery2/main....ageViewsIndex=2

ubijen iz drugog pokusaja prvi put doduse bio wipe glupi al ebiga

Anyway kod drugog bossa smo wipe :) i ja se napravim pametan zapalim za Tanaris pticom i sacekaju me 3 big govnara :( wipe. Na kraju HS iznerviram se i cao cekam da ociste ta govna pa da igram normalno...

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne znam nista neki debil od spanca je popricao sa jednim likom koji je upao sa 4 vojnika da sjebemo sledeceg bossa i onda su se tolko NPC-ova rastrcali oko nas da nisam pratio ko je sta uzeo pao je i neki cloth belt za hilere 9 mana restor i 22 na hiling ja mislim i jos neko plavo cudo quest neki za prist maga warrior i hunter, quest na foru gluposti sto se skupljaju u ZG.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...