Jump to content

SCG vs Holandija


Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chek, shta fali DL kao prvi heroj? (kod ud-a naravno)

ja sam krenuo da igram malo pa me zanima

zato shto redovno teram njega prvog a dk drugog

treceg ni ne dizhem...

Prespor je... Ako te focusuje jebo si jeza, ne mozes da harassujes, ne mozes da focusiras heroje coil novom... itd, itd...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Prespor je... Ako te focusuje jebo si jeza, ne mozes da harassujes, ne mozes da focusiras heroje coil novom... itd, itd...

pa nemam pojma, ja uzimam DK-a kao drugog pa ako me fokusuje samo ga izbacujem iz ekipe i bacam coil

a uglavnom ispadam ja taj koji harassujem zbog sleep-a

na pochetku redovno nateram choveka da iskoristi tp (osim ako je blademaster) a i kasnije mu pola heroja u toku fajta ne radi...

i jel mozhe neko da mi objasni zashto ljudi uzimaju leech-a kao prvog heroja ud vs ud?

znachi nijednom ne da nisam izgubio nego nije bilo ni blizu kada je lik uzeo licha kao prvog

em redovno spava em ja imam vampiric a on ne :\

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

pa nemam pojma, ja uzimam DK-a kao drugog pa ako me fokusuje samo ga izbacujem iz ekipe i bacam coil

a uglavnom ispadam ja taj koji harassujem zbog sleep-a

na pochetku redovno nateram choveka da iskoristi tp (osim ako je blademaster) a i kasnije mu pola heroja u toku fajta ne radi...

i jel mozhe neko da mi objasni zashto ljudi uzimaju leech-a kao prvog heroja ud vs ud?

znachi nijednom ne da nisam izgubio nego nije bilo ni blizu kada je lik uzeo licha kao prvog

em redovno spava em ja imam vampiric a on ne :\

Pa donekle jeste malo drugacije... BTW i ja volim da igram dl prvog u mirroru, jer si osiguran ako ode na findove imas free win... A lich se uzima zbog nove, sabija gulove na pocetku samo tako dzabe tebi sleep jer da opkruzis boljeg igraca ne mozes jer ce ti on svojim gulovima opkruziti svog heroja i jednim ga probuditi, a onda ces popiti novu... :)

retired...

Link to comment
Share on other sites

Ajmo sada Highl1 malo se i ti ukljuchi, ovi spameri zagusise ti topic (a koliko vidim ti im u tome i pomazes ) ... Mogao bi da odgovoris na pitanje koje su nekolicina njih i postavili pre mene ali nema odgovora .... HOCE LI BITI replay-a ili ne... ok ok ti reche bice na clanbase.com.... i ima ih.... ali gde je ostatak... ako neko ima jos neka se javi... [|)][|)][|)]

Link to comment
Share on other sites

off-ovo gore nisam ni pokuso da procitam btw-mod mi je RUR light lol

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ja kontam da mi lich nema smisla definitivno u ud vs ud al dobro

nije mi sleep ni za okruzhivanje/ubijanje vec da lich stalno spava

znachi chim vidim da ce da ga probudi spremim novi sleep i imam u pakovanju josh koji scroll of healing...

osim goge od danas (mada to smatram za opravdano jer sam lapo gejma kucao /w 4k.neshtoneshto. bla bla bla) u proteklih 6 dana nisam izgubio jednu ud vs ud partiju....

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ja kontam da mi lich nema smisla definitivno u ud vs ud al dobro

nije mi sleep ni za okruzhivanje/ubijanje vec da lich stalno spava

znachi chim vidim da ce da ga probudi spremim novi sleep i imam u pakovanju josh koji scroll of healing...

osim goge od danas (mada to smatram za opravdano jer sam lapo gejma kucao /w 4k.neshtoneshto. bla bla bla) u proteklih 6 dana nisam izgubio jednu ud vs ud partiju....

nije los dl prvi ali mislim da na wcg-u ni u jednoj ud VS ud partiji nisam video da je neko vadio dreadlorda prvog.

Link to comment
Share on other sites

ne moze dl prvi u mirroru, odgledajte philbot vs winner drugu gde winner nije uspeo da predje 40 pop sa dl-om..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

http://www.esl-europe.net/eu/wc3l/season9/match/3109216/

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mnogo jaka taktika je Tinker i 2 crypta bez t2,samo push lich ne vredi vs svih onih samona :P

a Lich je bolji od DLa jer ce svaki bolji igrac krenuti da se bijete sa lichovima lvl1 a DL tu nema sta da trazi mozes da ga sleepujes ali dzabe , imas mane za 2 sleepa koja traju kratko i opet ces popiti 2 nove...

Link to comment
Share on other sites

mnogo jaka taktika je Tinker i 2 crypta bez t2,samo push lich ne vredi vs svih onih samona :P

a Lich je bolji od DLa jer ce svaki bolji igrac krenuti da se bijete sa lichovima lvl1 a DL tu nema sta da trazi mozes da ga sleepujes ali dzabe , imas mane za 2 sleepa koja traju kratko i opet ces popiti 2 nove...

da, to sa tinkerom je extra fora, samo treba cuvati factory od ghoulova.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Svaki bolji igrach ima da te sabije u pochetku sa Lichom. DL je spor. Chak i lvl 2 sleep nije nishta u odnosu na lvl 2 Novu. Shta ti mozhesh u pochetku sa lvl 1 DL-om? Creep? Expand? Lich i jedinica ghula ima da sabije DL u pochetku samo tako. Tako da ne vredi on bash neshto...

+ Highl1 shto kazhe Philbot je presavio Winnera sa fiendovima. Bez aure UD je uglavnom sranje...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

ne moze dl prvi u mirroru, odgledajte philbot vs winner drugu gde winner nije uspeo da predje 40 pop sa dl-om..

ne znam

aj necu sad da se pravim pametan, ipak ste vi svi mnogo iskusniji

ali in my humble opinion par situacija je odluchilo partiju a te situacije ne bi ishle u korist dk/fiend gariju da je ovaj imao dust of apperance

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...