Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Juce bio kod kuma na rostilju i ono bilo extra jedino sto sam na pola rostiljanja nicim izazvano ostao totalno bez glasa pa sam morao da precutim ostatak na opste odusevljenje ostalih :))

Ono danas nesto ucim i divim se kako mi se podigne system sa nekoliko programa i zauzme samo 100 mega :). uf bas sam happy :)

Link to comment
Share on other sites

kako e ekstra dan.

bio nesto da fotokopiram.

jutros odvezo caleta na aerodrom.

spavo jebena 3 sata. jebalo ih pomeranje cuke.

bio sinoc na nekoj zurci. boze gospode.

smorio sam se bio ko tigar u podrumu.

i tako.

veceras valjda neka opustena bleja.

valjda.

;>.

lepdan.sunce.smeh.itakoto.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Super dan, fino sam se proveo napolju, bio i do Roditja gde iznenadjujuce nije bilo guzve, onda malo 'vamo 'namo, koji kafitj, koji dogovori, pa lagani letnji ruchak pa sve fino ... odgledao sam i neki dokumentarac o Coca Coli na History kanalu, bas je dobar bio, zainteresovao sam se da pogledam ceo, bash onako nekih "neverovatnih" stvari ima.

Link to comment
Share on other sites

bilo mega na maasu, bas smor sto je tekila smeshna pa je pustila posle sat vremena, i sto me stomak izjebao za sve pare, no dobro, idemo dalje =)

Znaci svi ste bre sisice sto ste otisli ranije (ne znam samo za Tjilima, on se negde zagubio). Znaci juce mi je bio ekstra zajeban dan i bio sam toliko umoran da sam razmisljao da li uopste da odem. Onda kad sam dosao mi je Tjile razvalio vilicu kad je sav odusevljen mojom pojavom skocio na mene (down Kristofer, down boy). I onda mi je i Mass na pocetku bio onako, ali posle... onaj covek je lud potpuno znaci ladno je pustao do 5:30 (po starom vremenu, dakle 6:30 po novom) i da mi je neko rekao da cu potpuno strejt u 5am da skacem ko najveci ludak prosto mu ne bih verovao [:D]

Danas ustao, iznerviralo me sto mi fali jedan sat, ali se odusevio lepim vremenom i odlucio da vozim bajs tek da bih skapirao da mi je busna zadnja guma, pa sam morao da se prosetam do majstora - ispostavilo se da sam zabo neki trn otprilike 1,5 cm duzine prosli put kad sam vozio :) Malo se provozao, najeo, sad odmaram, life is good.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

lepo vreme danas, bio malo napolju da ortakinjom, sad da ponovim ispit za sutra, pa ako budem bilo srece da navatam profanku, jos 6 ispita do kraja.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uf prijatan dan, odlucih da ustanem iz kreveta i uputim se ka gradu... prosheto se malko po pjacama... zapalio do restorancica gde sam se ozdro... da mi je bilo muka [:D] i polako se uputih ka vatikanu da obidjem drzavu [:D] izblejo tamo malo... slusho orfovo velicanstveno delo chillovao i zapalio nazad do trga cveca... gde sam pojeo sladoled... mmmm i polako gajbi prijatan dan :)

a da kako sam lepo srao sad pa se istushiro divota:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...