Jump to content

War Custom Map


Necronoss

Recommended Posts

Nisam jos probao mapu, ali moram da kazem da je sajt genijalno odradjen... Dok nisam skontao kako da downloadujem, prvo sam sve ischitao (naslove naravno), i to jedno 2 puta, dobro sam razmislio da li bih nesto da uploadujem, i onda skontao crveni prozor u gornjem desnom cosku koji zatvoris, i ispod kog stoji "download"...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Oni koji se ne snadju sa download-om,fajl se nalazi na sajtu u gornjem desnom uglu,moguce je da iskoce reklame preko njega pa ga ne vidite.

I sad za sve moje verne pristalice koji su zalutale u ovaj post.

Mapa za razbijanje monitora>>>

SKINI OVDE

Zove se WAR MADNESS verzija 1.2, ja sam autor.

Ako ne volite mape u kojima dobijete vec odredjene heroje i magije.

Evo neke za promenu>>>Biras sam na pocetku svojih 7 magija od mogucih 45,biras koje oces.Kombinacija je mnogo,koja je najbolja otkrite sami.

A da sta se radi<<<4 tema po 2 igraca kolche se medjusobno,a naravno tu su i talasi neprijatelja da vas totalno (iznerviraju,pa razbijete mon) uniste...

Sto se tiche mape GO GO GO v1.1beta to je chista pucachina,vidis protivnika,ubijes protivnika,20 talasa,nemoguce proci sam bez sifri,najbolja za 2,3 ili 4 igracha.

Ali ovo je tek prva verzija.

[xx(]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da napravio sam je preko world editora.

Toliko je dobra mapa da se ljudi iznerviraju a da je i ne krenu.

Pre nego sto ti odgovorim na pitanje BG Srbija ,napisi sta znas da radis u editoru i koliko si dobar,da bi znao kako da ti objasnjavam.

Ali ako si totalni noob>>>>>>>>>mozda si mislio kako da kad postavis na mapi start position,kad udjes u igru tu je baza i seljaci,da bi to obrisao udji u TRIGGER EDITOR (nalazi se u world editoru ) i tu obrisi sve sto vidis.(sve foldere)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...