Jump to content

Recommended Posts

Ne znam za tebe, ali ja recimo i na ovo malo turova sto dolazim, dolazim zbog zajebancije i da se vidim sa odredjenim ljudima koje na drugi nacin ne bih mogao videti... Proslo je vreme kada se war3 masovno igrao medju nama starijim igracima, ali to je opravdano posle par godina naravno da ce te sve smoriti... To sto ti radis postujem i lepo je sa tvoje strane, ali nemoj ocekivati od vecine da te ispostuje, jer jednostavno vecina nas se vec dokazala na neki nacin i igranjem protiv igraca za koje prvi put cujem jednostavno nije interesantno... Naravno ti ne trebas da prekines sa ovim cak stavise, ako si i dalje zapaljen za ovom igrom treba da nastavis zbog onih kojih su isto tako poput tebe...

menadzer moj :) sve zna covek :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije te smorila nego si bulja :D

Pa evo i ja za sebe mogu da kazem opusteno da sam bulja, ali sve je to posledica ne igranja, a nije da ne bih zeleo da nisam trenutno, ali znam da bih ponovo bio top moram da cepam ko nenormalan, kao sto sam nekad za vreme roc-a. Ili to ili da se nerviram sto gubim od noobova ili sa vremena na vreme da odigram koju da gledam kvalitetne repove i da uzivam...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Pa evo i ja za sebe mogu da kazem opusteno da sam bulja, ali sve je to posledica ne igranja, a nije da ne bih zeleo da nisam trenutno, ali znam da bih ponovo bio top moram da cepam ko nenormalan, kao sto sam nekad za vreme roc-a. Ili to ili da se nerviram sto gubim od noobova ili sa vremena na vreme da odigram koju da gledam kvalitetne repove i da uzivam...

ma zezao sam se sa Gogom :D

pazi ATM svi sem Mileta i Ghosta su buljasi u odnosu na prosecno spremljenog evropskog igraca koji igra neke lige(mislim da igrace iz klanova koji igraju wc3l,wpl,etc).Tako da svako ko misli drugacije moze samo da sanja da postane neki veliki igrac...

Link to comment
Share on other sites

hah @razorman znam ja taj period i verujem da ga neces prevazici ali ces se uvek malo kajati sto se nisi zaludjivao!

@zerox ""pazi ATM svi sem Mileta i Ghosta su buljasi u odnosu na prosecno spremljenog evropskog igraca koji igra neke lige"" HM za mileta nisam siguran ali ni ghost neigra prosecno evropsko vreme jer mi toga nismo ni svesni koliko oni provode vremena! Oni to rade ko posao i nema sada nemogu i smorilo me je! ali jbg sta da radimo raspala smo drzava ja sam se molio bilo kojoj jacoj konekciji godinama i tek sada sam dobio adsl! jbg

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

hah @razorman znam ja taj period i verujem da ga neces prevazici ali ces se uvek malo kajati sto se nisi zaludjivao!

@zerox ""pazi ATM svi sem Mileta i Ghosta su buljasi u odnosu na prosecno spremljenog evropskog igraca koji igra neke lige"" HM za mileta nisam siguran ali ni ghost neigra prosecno evropsko vreme jer mi toga nismo ni svesni koliko oni provode vremena! Oni to rade ko posao i nema sada nemogu i smorilo me je! ali jbg sta da radimo raspala smo drzava ja sam se molio bilo kojoj jacoj konekciji godinama i tek sada sam dobio adsl! jbg

Ja sam na ADSL cekao 5 dina i na kraju kada sam ga dobio izvalio sam da je sranje za net igranje... smor...

retired...

Link to comment
Share on other sites

....iz svega recenog ovda, ja vidim deco da vi ne znate ni da se zabavljate a kamoli nesto drugo.....Gnodeb i Goga VAM serviraju turnir na noge a vi imate 6000 razloga protiv... ne treba podvlaciti da sam Gnodeba od starta upozoravao DA KO SA DECOM SPAVA , POPISAN SE BUDI .... i da trosi dragoceno vreme na VAS koji cete srati po tome cim se ukaze prilika( sto je vreme i pokazalo) .... cast izuzecima ali vecina je pokazala i dokazala da je razmazena decurlija koja u svet krece sa stavom - daj da nekog zajebem, necu-boli-me-qrac itd....

..ovo nije nikakav flame nego utisak 30-godisnjaka posle 8 kola kupa, citanja ovog "foruma" i 3 god. igranja WC3.....tako stvari stoje svidjalo se VAMA to ili ne....nemam nikakve ambicije (meni je ladder i CG dosta) , a nadam se da shvatate da je WC3 zajednica u Srbiji u rasulu iz jednog jedinog razloga - JER JE SASTAVLJENA OD VAS!!....

Edited by PlzNjoyUr3p
Link to comment
Share on other sites

....iz svega recenog ovda, ja vidim deco da vi ne znate ni da se zabavljate a kamoli nesto drugo.....Gnodeb i Goga VAM serviraju turnir na noge a vi imate 6000 razloga protiv... ne treba podvlaciti da sam Gnodeba od starta upozoravao DA KO SA DECOM SPAVA , POPISAN SE BUDI .... i da trosi dragoceno vreme na VAS koji cete srati po tome cim se ukaze prilika( sto je vreme i pokazalo) .... cast izuzecima ali vecina je pokazala i dokazala da je razmazena decurlija koja u svet krece sa stavom - daj da nekog zajebem, necu-boli-me-qrac itd....

..ovo nije nikakav flame nego utisak 30-godisnjaka posle 8 kola kupa, citanja ovog "foruma" i 3 god. igranja WC3.....tako stvari stoje svidjalo se VAMA to ili ne....nemam nikakve ambicije (meni je ladder i CG dosta) , a nadam se da shvatate da je WC3 zajednica u Srbiji u rasulu iz jednog jedinog razloga - JER JE SASTAVLJENA OD VAS!!....

Znaci u rasulu je zbog mene i menih slicnih koji se cimamo reovno na turnire iako nemamo nikakve vajde od toga.Da si bio na nekom turniru (ne online nego u igraoni)video bi sta je zajebancija.to sto ljudi sa pravom na to pljuju online tur to je njihov problem,imaju sva prava na to (kao i oni sto ga hvale).A war scena (ako takva i postoji kod nas) ima samo jedan ozbiljan klan.4gl.Znaci sve ostalo us neki bledi pokusaji koji su pokrenuti zarad zezanja i druzenja.Kod nas u zemlji ne postoji pro gaming.Zato sto zahteva mnogo novca a i nema sponzora,nema ljudi koji bi tako nesto pratili.(kao recimo u koreji ili HLTV),tako ne mozes da kazes da je u rasulu nesto sto nema nikakvu osnovu.S obzirom kakvo je stanje kod nas u drzavi 4gl klan je ostvarioi velike uspehe.

E to je sto se tice finansiranja a gde je faktor drustva?Ko ce da te shvati ozbiljno kod nas kad bi mu rekao da se basiv pro gamingom?Niko.Sta tek roditelji govore svojoj deci sto igraju igrice po ceo dan?Komsije?Ako recimo jedna osoba uzem da finansira sebe (znaci svoje slobodno vreme i novac ulaze u igranje) kako ce ta osoba da zivi?Hoce li imati supruznika?Nekoga?Mozda samo ortaka koji se istim tim bavi.Tako da prvo razmisli o stanju u drustvu srbije,izadji iz gajbe i prosetaj po turovima pa onda seri po ljudima koji u stvari JESU nasa scena,kakvi kod bili i kakva je god ona.Sugava pa sta?NASA JE.

Ovo je utisak jednog dvadesetogodisnjaka posle 5 god igranaj wara i aktivnog ucestvovanja na srpskoj war3 Sceni.

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

....iz svega recenog ovda, ja vidim deco da vi ne znate ni da se zabavljate a kamoli nesto drugo.....Gnodeb i Goga  VAM serviraju turnir na noge a vi imate 6000 razloga protiv... ne treba podvlaciti da sam Gnodeba od starta upozoravao DA KO SA DECOM SPAVA , POPISAN SE BUDI .... i da trosi dragoceno vreme na VAS koji cete srati po tome cim se ukaze prilika( sto je vreme i pokazalo) .... cast izuzecima ali vecina je pokazala i dokazala da je razmazena decurlija koja u svet krece sa stavom - daj da nekog zajebem, necu-boli-me-qrac itd....

..ovo nije nikakav flame nego utisak 30-godisnjaka posle 8 kola kupa, citanja ovog "foruma" i 3 god. igranja WC3.....tako stvari stoje svidjalo se VAMA to ili ne....nemam nikakve ambicije (meni je ladder i CG dosta) , a nadam se da shvatate da je WC3 zajednica u Srbiji u rasulu iz jednog jedinog razloga - JER JE SASTAVLJENA OD VAS!!....

Zar nemas pametnija posla sa 30godina nego da igras war3 sa decom... ?

retired...

Link to comment
Share on other sites

....iz svega recenog ovda, ja vidim deco da vi ne znate ni da se zabavljate a kamoli nesto drugo.....Gnodeb i Goga  VAM serviraju turnir na noge a vi imate 6000 razloga protiv... ne treba podvlaciti da sam Gnodeba od starta upozoravao DA KO SA DECOM SPAVA , POPISAN SE BUDI .... i da trosi dragoceno vreme na VAS koji cete srati po tome cim se ukaze prilika( sto je vreme i pokazalo) .... cast izuzecima ali vecina je pokazala i dokazala da je razmazena decurlija koja u svet krece sa stavom - daj da nekog zajebem, necu-boli-me-qrac itd....

..ovo nije nikakav flame nego utisak 30-godisnjaka posle 8 kola kupa, citanja ovog "foruma" i 3 god. igranja WC3.....tako stvari stoje svidjalo se VAMA to ili ne....nemam nikakve ambicije (meni je ladder i CG dosta) , a nadam se da shvatate da je WC3 zajednica u Srbiji u rasulu iz jednog jedinog razloga - JER JE SASTAVLJENA OD VAS!!....

izvini nista protiv tebe ovo je tvoj stav ali reci cu ti da nemas nikakve osnove da govoris ovakve stvari niti znas ikog sa scene o kojoj toliko pricas niti si bio na turu da vidis zbog cega svi top nasi igraci sad igraju ili neigraju zbog druzenja po turnirima a toga nema na online turniru ja tebi nema sta da se pravdam ali ja sam rek oda neigram zato sto me je igrica smorila

ovo ti govori 20togidsnjak koji je sabio war i starcraft na svim nivoima u proteklih 6 godina

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

izvini nista protiv tebe ovo je tvoj stav ali reci cu ti da nemas nikakve osnove da govoris ovakve stvari niti znas ikog sa scene o kojoj toliko pricas niti si bio na turu da vidis zbog cega svi top nasi igraci sad igraju ili neigraju zbog druzenja po turnirima a toga nema na online turniru ja tebi nema sta da se pravdam ali ja sam rek oda neigram zato sto me je igrica smorila

ovo ti govori 20togidsnjak koji je sabio war i starcraft na svim nivoima u proteklih 6 godina

Ovo ti govori 20togodisnjak u pubertetu :D

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

....iz svega recenog ovda, ja vidim deco da vi ne znate ni da se zabavljate a kamoli nesto drugo.....Gnodeb i Goga  VAM serviraju turnir na noge a vi imate 6000 razloga protiv... ne treba podvlaciti da sam Gnodeba od starta upozoravao DA KO SA DECOM SPAVA , POPISAN SE BUDI .... i da trosi dragoceno vreme na VAS koji cete srati po tome cim se ukaze prilika( sto je vreme i pokazalo) .... cast izuzecima ali vecina je pokazala i dokazala da je razmazena decurlija koja u svet krece sa stavom - daj da nekog zajebem, necu-boli-me-qrac itd....

..ovo nije nikakav flame nego utisak 30-godisnjaka posle 8 kola kupa, citanja ovog "foruma" i 3 god. igranja WC3.....tako stvari stoje svidjalo se VAMA to ili ne....nemam nikakve ambicije (meni je ladder i CG dosta) , a nadam se da shvatate da je WC3 zajednica u Srbiji u rasulu iz jednog jedinog razloga - JER JE SASTAVLJENA OD VAS!!....

po meni si u pravu totalno

Link to comment
Share on other sites

po tebi jer nisi osetio atmosferu offline tura...satane u pravi si 100%,osim za ozbiljnost klanova,mi smo osnovali SeT kao ozbiljan i takav ce da bude...vreme ce pokazati...

Hvala na podrsci Zerox ali brate nemoj se ljutis nikada necete biti kao ekipa Shary,Vladica,Rista.Jbga ruleri su ruleri(ne lenjiri owneri)... [:)]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Nema kod nas ozbiljnog clana, mozda ce to 4gl biti ako nadje sponzora, jer niko nece naterati vladicu / mileta / duke i ekipu da igraju ako im neko ne da kesh, eno mile vidim nije 2 - 3 nedelje sishao sa dote, skroz je prestao solo da igra, tako da sve preostaje na ghost-u koji ce nadam se otici negde za parama poshto ih ovde ocigledno nema.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nema kod nas ozbiljnog clana, mozda ce to 4gl biti ako nadje sponzora, jer niko nece naterati vladicu / mileta / duke i ekipu da igraju ako im neko ne da kesh, eno mile vidim nije 2 - 3 nedelje sishao sa dote, skroz je prestao solo da igra, tako da sve preostaje na ghost-u koji ce nadam se otici negde za parama poshto ih ovde ocigledno nema.

Gorka istina... [V]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, nije to samo kod nas, vec u vecini zemalja.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate 4gl nikad nije imao sponzore i svi smo bili u njemu for fun a ako nesto osvojimo uradimo jos bolje :) ali mainly da se nadjemo ispricamo izgiramo i zezamo bar sam ja to tako doziveo ovaj tim mozda nisu svi ali po aktivnosti igraca i trudu svakog koji je ulozio cenim da jesu, ja sam ozbiljno da igram i vezbam prestao nakon sto sam izasao iz ocrane

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...