Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Falsh izgleda isto kao original, samo je stvar u sertifikatu. Kada bi prodavao taj sat bez sertifikata dobio bi 100 e.

gogo original rolexi imaju zlatni mehanizam unutra i jos par stvari koje se tesko falshiraju a i sajdzija u rolexovoj prodavnici zna razliku veruj mi moze opklada ili ne ?

btw misho nemoze ide goga on je manji nemam frke za sat onda :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

gogo original rolexi imaju zlatni mehanizam unutra i jos par stvari koje se tesko falshiraju a i sajdzija u rolexovoj prodavnici zna razliku veruj mi moze opklada ili ne ?

btw misho nemoze ide goga on je manji nemam frke za sat onda :)

Vladice uz sve jedan rolex dobijesh serfitikat? Eto moze oklada ali da donesesh sertifikat.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

sve jedno, nije li logicnije kupiti dobro stojetja polovna kola nego taj budjavi sat?  [:)]

Pa pazi,ako imas vilu na Beverly Hillsu,sto da ne i jedan rolex?

Ali posto znamo da od war-a nema leba,znaci nema vilu a nema ni pravi rolex :)

Ili mozda postoje neke kombinacije za koje javnost ne zna?

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ne gogo ovo mi raspravljamo u rl :) sajdzija ili sertifikat moze :) btw nebitno necemo da smaramo ovde vise a gogo ti zaista mislis da bi ja nosio tako taj sat da je falsh mislim koji ce mi to onda... :)

Da imash stan od 200 kvadrata, dobra kola, brutalan posao, mozda bih ti i poverovao da imash rolex od 4 000.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

valjda delboy zna

cuti on bi ga procenio 15000$ kao poklon od dede i u najmanju ruku dao na aukciju! :D

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

unishtili ste i josh jedan dobar topic, svaka vam chast

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...