Jump to content

Rogue ZAKON


ChetniK_SCG

Recommended Posts

Brate ja sa rogue na bronze beardu imam score 220:12 mogu da mi puse svi ..... jedino kad vidim warriora je male sjebano. Pogotovo ako ima neki epic armor set . Ja u main handu imam gut ripper i u off handu shadowblade. Nightslayer armor set zbog kojeg sam 2 sata proveo u molten coru. Da se vratimo na stvar ako warrioru uradim evasion onda ce mu rage biti pun do kraja sto moze da me zajebe dosta ja uvek probam sa ovim combom, to jest duplim combom

CS, SS, gouge, eviscerate, blind, vanish, CS, SS, gouge, prep, eviscerate, blind, vanish, CS, SS, gouge, eviscerate. To obicno oduzme oko 6k hp-a sto mi lako omogucava sve spell castere da odvalim ali warrior koji moze da ima 8k e to je smor stvarno ima li neko bolju ideju od mene???

Link to comment
Share on other sites

Brate ja sa rogue na bronze beardu imam score 220:12 mogu da mi puse svi ..... jedino kad vidim warriora je male sjebano. Pogotovo ako ima neki epic armor set . Ja u main handu imam gut ripper i u off handu shadowblade. Nightslayer armor set zbog kojeg sam 2 sata proveo u molten coru. Da se vratimo na stvar ako warrioru uradim evasion onda ce mu rage biti pun do kraja sto moze da me zajebe dosta ja uvek probam sa ovim combom, to jest duplim combom

CS, SS, gouge, eviscerate, blind, vanish, CS, SS, gouge, prep, eviscerate, blind, vanish, CS, SS, gouge, eviscerate. To obicno oduzme oko 6k hp-a sto mi lako omogucava sve spell castere da odvalim ali warrior koji moze da ima 8k e to je smor stvarno ima li neko bolju ideju od mene???

a reci mi shta radish kada vidish druida u dire bear formi koj ima 13k armora? bezish naravno... tvoj ss crit radi oko 150 dmga a on ima oko 6-8k hp..... sa maulom radi oko 500 dmga normal hit a oko 900 crit zato brate titju plz

Link to comment
Share on other sites

Mada mogu i druida da odvalim kad imam cold blood:). Onda moze da ga popusi pogotovo sa evasionom i to za 500 dmg hit cu 500 puta dogovati. Pa onda nek predje u cat form i nek bezi ako moze. I ako vidim da necu pobediti uradim sap sprint i begam. Ne znas ti sta je nightslayer armor set . Critt mi sigurno nije 150 plus gut ripper koji mi u main handu dodaje 83 attack power. I shadowblade koji salje boltove moze da odvali druida ladnjaka da ne pricam o otrovima tako da nece moci da se prebaci u normal for i da se heal tako da OP TRT GEWEN SEIN.

Link to comment
Share on other sites

Mada mogu i druida da odvalim kad imam cold blood:). Onda moze da ga popusi pogotovo sa evasionom i to za 500 dmg hit cu 500 puta dogovati. Pa onda nek predje u cat form i nek bezi ako moze. I ako vidim da necu pobediti uradim sap sprint i begam. Ne znas ti sta je nightslayer armor set . Critt mi sigurno nije 150 plus gut ripper koji mi u main handu dodaje 83 attack power. I shadowblade koji salje boltove moze da odvali druida ladnjaka da ne pricam o otrovima tako da nece moci da se prebaci u normal for i da se heal tako da OP TRT GEWEN SEIN.

dagger rogue citaj *(NEMA TEORIJE da dobije druida)... pa samo kada bih te pustio da me udarash umro bi od thornsa bre....dmg koj pravish na druidu je oko 20-35 po hitu a ja tebi reflectujem 18+3(iam neki ring reflectuje 3 arcane dmg)

ja sam dr00d 59... ljudi sa lobotomiserima ne mogu da me dobiju... veruj mi dueluj nekog feral druida sa par epica i videcesh kako stvari stoje.

Link to comment
Share on other sites

i retarde critt ss ne radi samo 150 dmg-a on radi+ weapon damage+ako si pro ko ja mozes i da ga smaras backstabom koji je 60 energijei na zadnjem ranku radi oko 300 dmga +weapon kod mene.

to mozda radi na clothu. sa 13k armora dmg reduction je oko 60-70% nisam siguran. znaci ako ti udarash oko 300 dmga +weapon (shadowblade ima od 38-71dmg) to je 371dmg znaci ti bi na druidu radio oko 100-140 dmga... ti imash do 800 AP maximum tako da stvarno pravish tako jadan dmg na druidima u bear formi...! brate nemoj da nas smarash vishe sa tam fazonima PALA GOVNO i ROGUE KONZA da ti ne bih zvao mohija da ti objasni neke stvari.

Link to comment
Share on other sites

to mozda radi na clothu. sa 13k armora dmg reduction je oko 60-70% nisam siguran. znaci ako ti udarash oko 300 dmga +weapon (shadowblade ima od 38-71dmg) to je 371dmg znaci ti bi na druidu radio oko 100-140 dmga... ti imash do 800 AP maximum tako da stvarno pravish tako jadan dmg na druidima u bear formi...! brate nemoj da nas smarash vishe sa tam fazonima PALA GOVNO i ROGUE KONZA da ti ne bih zvao mohija da ti objasni neke stvari.

ZNAS LI TI UOPSTE DA ROGUE IMA DA SJEBE OKO 2 K ARMORA NA ZADNJEM LVLU 20 SEKUNDI DOVOLJNO DA GA ODVALI> DISPOSE ARMOR

Link to comment
Share on other sites

ZNAS LI TI UOPSTE DA ROGUE IMA DA SJEBE OKO 2 K ARMORA NA ZADNJEM LVLU 20 SEKUNDI DOVOLJNO DA GA ODVALI> DISPOSE ARMOR

treba ti 5 CP-a za to....a za to vreme ima da ti baci farie fire koj expozuje tebi oko 500 armora i ne mozesh da udjesh u stealth ponovo i bacice ti demoralizing roar to je -150 AP i onda ce mu normal hit na tebi biti 400 a crit sa maulom*(to se spamuje i koshta 10 rage) oko 1000 a dobar druid ima oko 30% crit.

Link to comment
Share on other sites

ZNAS LI TI UOPSTE DA ROGUE IMA DA SJEBE OKO 2 K ARMORA NA ZADNJEM LVLU 20 SEKUNDI DOVOLJNO DA GA ODVALI> DISPOSE ARMOR

Paladin nije govno sta kjenjas da sam ja to reko ali najvise volim roguea

. Dodjem u red cloud mesu i ubijem sve lvl 1 . I shadow blade mi je off hand

Racunaju se oba +weapon damage ne samo main hand . Gut ripper ima dmg na meni oko 80 i ima sansu da ce uraditi 150 plus critt na cold bloodu i i off hand jest da ima 80 dmg shadow blade ali zaboravljas shadow boltove koje on salje i sa evasionom druid me ne moze da dotakne i sa raznim stunovima kao cheap shot etc.. Nightslayer ti daje oko 15 posto dodge-a.

Link to comment
Share on other sites

I zaboravljas mind numbing poison i to da ce rogue uvek prvi da napadne:) Mada ne kazem da je rogue bolji od druida niti da je druid bolji od roguea ali svako moze da dobije zavisi od iskustva. Molim  te da se ne svadjamo,  ok?

pa dobro ti imash mind numbling poison a ja imam remove poison i na svake dve sekunde josh 1 remove poison i tako 8 sec...i shta ja te bashujem na 5 sec remove poison i izhealujem se za 3k i vratim se u bear form ... da ne pominjem frenzied regeneration (10 rage=200 hp) a rage-a ce biti sigurno zato shto rogue udara svake sekunde jednom..

Link to comment
Share on other sites

Brate sve zavisi kad ce ko da dobije. Moze i rogue da dobije lako i druid lako. I jos nesto samo kad imam evasion na sebi dzabe ce bash bilo sta da uradi+sto ja najvise volim sa rogue jeste to da uradim sap kad imam malo helta sednem pored neprijatelja pojedem hilujem se ustanem i ponove se sibam.

znam ume to da nervira :D...raspali evasion

neam ja nishta protiv rouga naravno cool su oni :D...

Edited by NemaN!-!-!
Link to comment
Share on other sites

Mada mogu i druida da odvalim kad imam cold blood:). Onda moze da ga popusi pogotovo sa evasionom i to za 500 dmg hit cu 500 puta dogovati. Pa onda nek predje u cat form i nek bezi ako moze. I ako vidim da necu pobediti uradim sap sprint i begam. Ne znas ti sta je nightslayer armor set . Critt mi sigurno nije 150 plus gut ripper koji mi u main handu dodaje 83 attack power. I shadowblade koji salje boltove moze da odvali druida ladnjaka da ne pricam o otrovima tako da nece moci da se prebaci u normal for i da se heal tako da OP TRT GEWEN SEIN.

ma ti si moj idol...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...