Jump to content

Pravimo novi mod "Mare the wiper"


DeuS.HellioN

Recommended Posts

Mi iz DeuS enterteinmenta (a u saglasnosti sa nasim glavnim junacima Maretom i Teslom) odlucili smo da napravimo novi mod : "Mare the wiper"

Mod je baziran na istinitoj prici...

Vas zadatak ce biti da odvedete Mareta na turnir dote, a pritom cete u inventaru imati samo jedan paket vlaznih maramica,mislim da je proizvodjac "Shinning Asshole" ili tako nesto...nebitno. Mare ce na svom putu kroz prevoze udarati glavom o sipke i zakucavati se u jadne bakice koje se vracaju sa "pijac". Mod ce biti balansiran do tri nivoa tezine: 1. Easy wipe; 2.Medium wipe; 3.Please my ass is dry.

Kako nivo ( i was wiping skill) bude rastao Mare ce imati sve manje maramica,a Tesli ce rasti apetit za analnim kanalom,tako da ce Mare morati da ekonomicno rasporedi svoj paket i izmikruje par sipki u prolazu...Finalni "movie" je (koji su neki mozda vec videli na www.DeuSwipers.co.azb) je kada Mareta dovodite do ulaza u igraonicu,i kada Tesla ostaje zakucan u staklo izloga...

Nadamo se da ce Blizzard kupiti ceo projekat jel je u njega ulozeno mnogo truda,krvi i znoja...a i maramica..

...Igore tebi je zabranjeno da postujes na ovom Topicu,zato sto si gay i zato sto si smarac...

Link to comment
Share on other sites

samo vi napravite projekat [:)] kad odem u ameriku i prijavim vas za autorska prava idemo... mare the bilionaire

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja cu naravno biti u glavnoj ulozi i ja cu kupiti 20000 pakovanja da mozemo da vezbamo za film

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja cu naravno biti u glavnoj ulozi i ja cu kupiti 20000 pakovanja da mozemo da vezbamo za film

Kao tvoj nezvanicni knjigovodja, moratju da te obavestim da je nabavna cena jednog pakovanja maramica marke "Shining Asshole" 2.71 din po komadu (u cenu je uracunat rabat od 12% i nije uracunat PDV), dok je prodajna cena znatno vetja, sto je logicno, 3.50 din/kom u koju je uracunat PDV a rabat ne postoji.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...